Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jelszavak titkosak a házassá...

A jelszavak titkosak a házasságotokban?

Figyelt kérdés
Ő tudja-e a Tiéteket (email, közösségi portál). History-t valaki szokta kutatni? Múltkor olvastam egy ismert pszichológus pár cikkében, hogy egy normál kapcsolatban tudják egymás jelszavát... A férjem sose tudta az enyémet, amióta új windows-unk van, én sem tudom az övét. Elgondolkoztam, hogy most akkor rosszul csinálunk valamit?
2011. okt. 3. 08:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

nem titkosak,csak nem tudom.Soha nem jutott eszembe megkérdezni és a páromnak sem az enyémet.

csak a banki jelszavakat tudom,pedig külön kasszán vagyunk, de történhet bármi amikor szükség lenne rá.

2011. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Tudjuk egymás jelszavát mindenhova. Egyébként beállítottuk a jelszó megjegyzését is a gépen, így nem kell beírni mindíg.

Nem szoktunk belépni egymás közösségi oldalára meg sehova se.

Kivéve ha megkér hogy nézzek meg neki valamit.

2011. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem titkosak.
2011. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Mi tudjuk egymásét,de még soha nem használtuk kutakodás céljából. Inkább azért tudjuk,hogy ha olyan szituáció adódik,hogy valamelyikünknek kell valami hasznos információ( egy hivatalos levélből)akkor ne legyen gond.
2011. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Titkosak. Attól függetlenül, hogy nem művelek titkolni való dolgokat. De akkor is! Hadd legyen már legalább egy-két dolog, ami csak az enyém, amibe nem túr bele más! Még a párom sem, akivel egyébként mindent megosztok.

Különben is. Kéretlenül, keresetlenül is kaphat az ember olyan e-mailt, ami miatt kínos helyzetbe kerülhet. Aztán lehet magyarázkodni, miért is kapot el a párod "pénisznövelős", vagy épp "felajánlkozós", stb. üzenetet...

2011. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkosak. Egy mail címünk is van.

Nincs rejtegetnivalónk egymás közt.

2011. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi is tudjuk egymás jelszavait... Nem gond, nincs takargatnivalónk.
2011. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi tudjuk egymásét, általában közösen nézzük a leveleinket.
2011. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi tudjuk egymás jelszavát, nincs titkolni valónk, sőt van mikor a férjem megkér, hogy nézzem meg az e-mailjeit.
2011. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a maga dolga, de engem nem is érdekes az övé.
2011. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!