Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jelszavak titkosak a házassá...

A jelszavak titkosak a házasságotokban?

Figyelt kérdés
Ő tudja-e a Tiéteket (email, közösségi portál). History-t valaki szokta kutatni? Múltkor olvastam egy ismert pszichológus pár cikkében, hogy egy normál kapcsolatban tudják egymás jelszavát... A férjem sose tudta az enyémet, amióta új windows-unk van, én sem tudom az övét. Elgondolkoztam, hogy most akkor rosszul csinálunk valamit?
2011. okt. 3. 08:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

mi nem tudjuk egymásét. Ha akarnám megnézhetném, mint ahogy ő is az enyémeket (biztonság kedvéért el vannak rakva egy file-ba) de nem tesszük.


Nem nyúlunk egymás táskájába, sem zsebébe.


Ezek a magánszféra részei.

2011. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk egymás jelszavát, de nem kutakodunk. Külön gépet használunk.
2011. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
nem. mindketten tudjuk a másik jelszavát mindenhová.
2011. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
85%
ő nem tudja az enyémet, de nem is kérdezte sose. én mondtam neki, hogy lépjen be, nézzen meg valamit, de szerintem el is felejtette. Egyébként be van állítva a jelszó megjegyzés mindenhol, úgyhogy nem titkos. Én tudom az övét, ennek nagyon egyszerű oka van, én csináltam minden emailt és közösségi oldalt az ő kérésére. De meg változtathatja bármikor.
2011. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

A barátom nem tudja a jelszavaim, én sem az övéit.. Egyszer mondjuk megkért, hogy keressek ki neki egy e-mailt, amikor nem volt gépnél, akkor megadta a jelszót, de nem tudom, azóta változtatta-e, mert eszembe sem jutna belépni.

23/N

2011. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
7%

miért kéne tudni? ha valamit mutatni akar az emailjai közt, akkor ott van ő is, én is. ha pedig ő nincs itthon, akkor nem fogok turkálni a laptopjában, tehát nincs szükségem semelyik jelszavára.


ő sem tudja az enyéimet, nem is érdekli.


ennyi magánszféra kell. sosem értem azokat az embereket, akik a párjuk minden apró dolgairól tudni akarnak. többnek érzik magukat attól, h beleolvasgathatnak az emailekbe vagy a fb-levelekbe???


egyébként mindkettőnknek saját laptopja van, nem szoktuk a másikét használni, ezáltal a beleolvasási vágy is szignifikánsan csökken :)

2011. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%

Exemtől megkérdeztem egyszer,hogy mi a jelszava,gyanakodtam,hogy csal engem. Nem adta meg,és onnantól kezdve már csak azért is tudni akartam! Sikerült is kitaláljam,és elég érdekes dolgokat találtam!!! Ráéreztem és nem bántam meg hogy megnéztem,egyből szakítottunk is,mivel nem félre érthető leveleket váltottak egymással...

A mostani párom jelszavát nem tudom,nem is vagyok rá kíváncsi mert teljesen megbízom benne,viszont ha lesz megint egy ilyen megérzésem biztos vagyok benne,hogy nem fogom kibírni,hogy ne kérdezzem meg a jelszavát!

2011. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

Nálam mindenhova be van állitva a jelszó megjegyzése,azt néz meg amit akar,nincs titkom előtte,de ha kérdez szivesen válaszolok is neki mindenre.

Az elején tudtam az ő jelszavait,de nem izgatott különösebben. Utána kuatkodni kezdtem utána,mert éreztem valami nem oké,persze igy is lett,igazam volt. Azokban az időkben képes voltam felhivni a melőjában ha megváltoztatta a jelszavat a gépén,hogy mi ez és hogy képzeli,és miért nem léphetek be,stb,nagyon rossz időszak volt az folyamatos rémálmaim,szoromgásom volt miatta,hogy mit találok ha kutatok,vagy esetleg mit mulasztok el ha mégsem kutatok.

Most ott tartunk hogy egy két jelszava talán ugyanaz mint régen volt,ha akarnék beléphetnék,meg talán meg is mondaná ha kérdezem,de már nem érdekel.

2011. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon jól leírt bizonyos dolgokat. Talán az embernek a magával való viszonya tükröződik a jelszó iránti késztetésben.:)
2011. okt. 3. 10:16
 20/29 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk egymás jelszavát, általában mindkettőnknek mindenhová ugyanaz szokott lenni, különben elfelejtjük. De nem szoktunk (legalábbis én biztosan nem) egymás jelszavával belépni a másik oldalára. Megbízunk egymásban. De alapvetően nem hiszem, hogy bármit is rosszul csinálnátok, hogy nem tudja a másik a jelszavakat. Nem ezen van a hangsúly, hanem alapvetően a bizalmon.
2011. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!