Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éltek a házasságotokban...

Hogyan éltek a házasságotokban? Hogyan telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi, hogy egy napotok hogy telik. pl munka után vagy hétvégén. mennyi időt töltötök a férjetekkel / feleségetekkel ? és miket csináltok? hova jártok? milyen sűrűn? mennyire figyeltek oda a másikra? és milyen sűrűn romantikáztok? esetleg milyen sűrűn ültök össze a barátokkal? És még mindig szerelem van, vagy már csak a szeretet és a megszokás? kinél hogyan működnek ezek a dolgok?
2010. aug. 9. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

reggel együtt kelünk,ő 7-8 körülre megy dolgozni (nincs megszabva) és 3-5 között jön haza,én 10-4ig dolgozok,általában bejön értem,és hoz kocsival,bemegyünk boltba,utána haza,fürdés együtt,nap kibeszélése,főzünk,általában együtt,vagy én,ő közben rendetrak.Kaja vmilyen film előtt,utána összebujás.

Hétköüznap igazán sokmindent nemcsinálunk,csakvagyunk összebújva,filmezünk,főzőcskézünk,szeretkezünk.

Hétvégén anyámék,anyósék meglátogatása,meg a nagyikat is néha,meg igy mikor jó idő van,strand,tópart,kirándulás,állatkert,akármi (panelban meleg van :D)

Télen max korizni megyünk el,hidegben jobb a melegben forróteát kortyolgatni:D

Igy több év után már nem a tényleges lángoló szerelem,de nem is megszokás,hanem olyan,nemistudom,nem leirható...majd más hátha kifejti

2010. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
17 éves házasok vagyunk, és a fiunk is 17 lesz nemsokára.Viszont én még csak 33 vagyok, a férjem meg 35.Mi együtt is dolgozunk, van egy cégünk, úgyhogy szinte 24-ből 24-et együtt vagyunk, de nekünk már ez a természetes.De sokat vannak nálunk a barátok, így nyáron főleg megy a sütés- főzés a kertben.A romantikából nem engedünk, 1-2 havonta egy hétvége csak a miénk, ilyenkor elutazunk valahova, és csak egymással törődünk.Én még mindig szerelmes vagyok a férjembe, én már akkor, 16 évesen tudtam, hogy ez egy életre kell, hogy szóljon.(kopp-kopp)Nekünk bejött az, hogy korán lettünk szülők, a fiunk már szinte felnőtt.Így a szabadidőnkkel azt csinálunk, ami jól esik.Nekem/nekünk így kerek most minden:)
2010. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Szüleimről tudok nyilatkozni, 20 év házasság után.

Apa 6tól dolgozik délig, anya 8tól 4ig. Telefonon beszélnek, apa 12 után itthon dolgozik még, megvárja anyát, majd elmegyünk általába 3asba bevásárolni, anya 5 körül neki áll főzni, majd jön a fürdés, zuhi, neteznek, beszélgetnek, majd 9 körül mennek lefeküdni filmezni, anya elalszik 11 fele, apa 1 körül... másnap minden kezdődik előről :) 7végén meg csak itthon vagyunk, délután filmezgetünk, ilyenek, igazából semmi extra, kicsit unalmas is...:(


21L

2010. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel mi is együtt kelünk, ugyanannyira járunk dolgozni. Csak ő kb. 4ig, én meg 5ig. Ha van kedve munka után bejön az üzletembe és megvár, ha nincs akkor hazamegy. Amikor hazaérek pakolgatok kicsit, ha olyan van besegít a férjem is. Aztán vacsifőzés közösen, kutyázás, beszélgetés, borozgatás a teraszon. Aztán tv-zés, szeretkezés, fürdés. Szerelem még van szerencsére. Szeretjük egymás társaságát, jól elvagyunk ketten is. Bár elég kiterjedt baráti körrel rendelkezünk, nagy nálunk a jövés-menés. Főleg ebben a nyári időszakban. De mi szeretjük ezt.
2010. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!