Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jelszavak titkosak a házassá...

A jelszavak titkosak a házasságotokban?

Figyelt kérdés
Ő tudja-e a Tiéteket (email, közösségi portál). History-t valaki szokta kutatni? Múltkor olvastam egy ismert pszichológus pár cikkében, hogy egy normál kapcsolatban tudják egymás jelszavát... A férjem sose tudta az enyémet, amióta új windows-unk van, én sem tudom az övét. Elgondolkoztam, hogy most akkor rosszul csinálunk valamit?
2011. okt. 3. 08:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Tudni nem tudom,sokszor még a sajátomat se,meg van jegyeztetve mindkettőnk minden jelszava.

Ő tud mindent elvileg,gyakorlatilag uj windows-->uj jelszavak mert kiderül hogy mégsem :)


nincs titkolnivalónk

egy cégnél is dolgozunk,a céges brlépőkéimet is tudja,én is az övét

2011. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk még házasok, sőt elég messze vagyunk tőle, de vannak jelszavaim, amiket tud. Pl a Windows és az e-mail jelszót tudja, közösségi portálokét nem. Nem azért, mert titkolnivalóm van, hanem mert elég vicceskedvű, és ott nagyon hamar tudna garázdálkodni.
2011. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom a jelszavait, de nem is érdekel, mert úgy sem akarok a tudta nélkül turkálni a dolgaiban. Ha kérdezném megmondaná. Beszéltünk egyszer erről. Az enyémek meg el vannak mentve a gépen, oda léphetne be ahova akar. De ő sem akar. Azt tudom, hogy ha hétvégére elmegyek itthonról, akkor töri az előzményeket. :D Azt is csak azért, mert vissza akartam keresni egy cikket amit olvastam az előző hetekben és láttam, hogy a hétvégi előzményeket törölte. Biztos vagyok benne, hogy nem társkeresőn vagy mit tudom én min lógott ami miatt törölni kellett. :)

Leveleknél is ugyan így van. Behozza a postaládából a leveleimet, de nem bontja fel. A csekkeket sem. Majd ha haza érek kibontom én. Pedig nincs benne semmi titkos. Ha megkérem kibontja és elolvassa nekem, de nem önállósítjuk magunkat a másik levelei, mailjei terén.

2011. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem titkosak, tudjuk egymás jelszavait- ugyanazt a szót használjuk.
2011. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
Mi nem tudjuk egymás jelszavait.
2011. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nem titkosak, de még nem fordult elő, hogy nekem szükségem lett volna belépni az ő fb accountjával, vagy az e-mailjeit megnézni, így nem tudom őket, de ő sem az enyémeket... ha erre lesz szükség természetesen megkérdezem és elmondja vagy ő elkéri az enyémet és megmondom. Nálam csak az a kérdés, hogy normálisan hogy fordulhat elő, hogy valakinek dolga van más fb vagy iwiw vagy egyéb accountjában? :)
2011. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk egymás jelszavait, de nem nagyon szoktunk egymás postafiókjába belépni, a közösségi portálokra sem, csak ha a másikunk megkér rá, esetleg éppen valami fontos értesítést vár és nincs otthon abban az időben.
2011. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Tudunk mindent, nincs semmi titkolni való. (csak akkor lépünk be egymáshoz, ha valaki nincs net közelben és megkér, amúgy nem izgat minket)


Ha valaki titkolózni akar, akkor annyi esze szokott lenni úgyis, hogy csinál egy titkos e-mailt, közösségit, bármit, arról még tudni se fog senki. (exem így tet, csak én mégis megtudtam, mert gépre mentegetett gyanús cuccokat chatről)

2011. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Nálam csak az a kérdés, hogy normálisan hogy fordulhat elő, hogy valakinek dolga van más fb vagy iwiw vagy egyéb accountjában? :) "


Nálunk szokott.Anyáméknál nincs net,ha megyek hozzájuk,napokig nem vagyok netközelben.Olyankor párom nézi meg milyen maileket kaptam,és felolvassa,ha kérem megválaszolja.

2011. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!