Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha cselédnek érzem...

Az gáz, ha cselédnek érzem magam egy házasságban?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk,nincs gyerek. Vagy a munkahelyen vagyok reggeltől estig,vagy itthon gürizek. Addig van rend,amíg a férjem hazaér. Minden szabadidőm a háztartásra megy el,magamra semmi időm. Ezért még nem is panaszkodnék,viszont cserébe nem kapok semmit...se szép szó,se szex...

Van még más is,aki így érzi?


2011. febr. 7. 18:16
1 2
 1/11 Tinker Bell ***** válasza:
100%

A gáz az, hogy ez a férjednek természetes, mert ehhez szoktattad hozzá és úgy is tekint rád! Beszéljetek róla, mert örökre a bejárónője leszel!


Szégyellhetné magát egy nős férfi, hogy nem jut el odáig, hogy kivegye a részét a házimunkából és a házas életből!

2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
júúúj, ez így nagyon nem jó. :( Én is dolgozok, a férjem is, a házimunka is közös, ő mosogat, felporszívóz, én felmosok, kiteregetek. Soha nem éreztem magam cselédnek. Mondjuk én le is tisztáztam az elején, hogy így legyen!
2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te sem vagy szerencsés helyzetben.Felhivtad màr a férjed figyelmét,hogy ez igy nem mehet tovàbb?
2011. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azért a se szép szó, se szex-nek biztosan oka van. Ha tisztára úgy érzed, hogy Te minden megtettél a jó házaséletért ( a felmosás nem számít annak), és csakis kizárólag a férjed a hibás, lusta, nem akar kefélni veled, aki csinos vagy, tiszta vagy, kedves vagy, akkor hagyd őt ott a francba.

2011. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs se gyerek ebben szerencsés lehetsz,mert dönthetsz a sajàt életedrõl.Miért maradsz vele,ha nincs mellette meg az örömöd.Gondolj mgadra is egy kicsit.
2011. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,múlt héten már összepakoltam és majdnem elváltunk. Úgy látom,nem hatotta meg.
2011. febr. 7. 18:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Naná, hogy gáz! Egyszer csak nagyon nem csinálnék meg valamit. Pld. egyszer csak nem lennének vasalt ruhái. Nem volt energiám, bocsi. Le kell ülni, meg kell beszélni, ezt én így biztos nem csinálnám. Valamilyen házimunkát ő is csináljon. Fele-fele. Mindketten dolgoztok, Te se háziasszonyképzőt végeztél, úgyhogy ő is meg tudja csinálni! Nekem is volt ilyen, mi már a porcicákat rugdostuk - aztán nem bírtam tovább. Mondjuk szét is mentünk.
2011. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csupán azért,mert nem akarok visszamenni anyámhoz,a nagy semmibe... Se bútoraim,se kocsim,se számítógépem,semmim...mindent eladtunk...
2011. febr. 7. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
En akkor is visszamennék a nagy semmibe.Tudom nehéz ujrakezdeni mindent,de jobb mint cselédje lenni valakinek,akitõl semmit sem kapok viszont.
2011. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, itt van még egy kihasználós pasi...én 2 hónap alatt döntöttem el, hogy cselédnek akar és ezért mondja azt hogy "szeret". ezt úgy lehet megtudni, hogy már az elején sem kényezteted el!


Én a következőket csinálnám: dobnám!

Van munkahelyed, szép lassan minden újrateremtesz magadnak! Basszus, ez afaszi nem szerelemből van veled, csak arra jó vagy, hogy szarakodj utána.


Én már alapban nem is állnék össze ilyennel, nemhogy házasodni...

az anyagiak után ne sírj, magadnak megteremted! Szépen lassan!

2011. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!