Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
61%

19:33

Azt csinálsz, amit akarsz.

141centivel vagy még olyan fiatal vagy, hogy a fogyókúra nem is kell, hogy szerepeljen a szótáradba, vagy valószínűleg ekkora magassággal (ha így is maradsz), rád valami más vonatkozik.

2011. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
53%
29 éves 2 családos anyuka vagyok. :DD Csak azért irtam le, mert nem mindenkire vonatkozik szigoruan a cm-105. A 141 cm-es.
2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó hozzászólásom a témához:

Nekem aztán teljesen 8 hogy mennyire pontoztok le, nyugtat az hogy a jó és feszes alakért mindig is tenni kellett és mindig kell majd, és ezt legbelül ti is tudjátok. ^^


Egyébként szerintem a strand mindenkié, oda szórakozni járnak az emberek, nem mutogatni magukat, jobb esetben. Persze elhiszem hogy zavarja, a legtöbb ember sajnos ilyen.

2011. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
33%
Ezt mindenki tudja. Tenni kell érte valóban. Persze vannak szerencsések, akik grátis kapják az élettől, mint anyám is. Komolyan, a hideg ráz, mikor ránézek, olyan sovány. Zörögnek a csontjai. Azért egy határon túl, az sem egészséges. Nem annyira sovány, mint azon a belinkelt anorexiás képen, de nem is olyan, mint a normál testalkatún. Kilátszik az összes csontja. Komolyan a hideg ráz tőle.
2011. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
63%
11:03: akkor mitől olyan szerencsés, ha a hideg kiráz tőle?
2011. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!