Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
52%
Uoltsó, ezt tudom én is, ők azok akiken van súlyfelesleg, de nagyon kis mennyiségű.
2011. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
5%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12


Te konkrétan túl vékonynak tartassz egy 165cm/55kg-s lányt, amiért nincs rajta súlyfelesleg.

2011. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
19%

Vicces, mert én meg azért nem veszek szívesen rövidnardágot, neadjisten bikinit, mert bár elhanyagolható a felesleg rajtam - 1-2 kg - a régebben karban tartott izomzatom eltűnt a mozgásszegény életmód miatt.

Engem a puhányságom zavar.

2011. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
79%

15:14

Szövegértelmezés látom nem megy. A BMI szerint vékonyabb a kelleténél, de valószínűleg pont jó ahogy van. Ő mégis hájasnak tarja magát, mert manapság aki nem anorexiás, azt simán kikiáltják dagadtnak! Volt itt pár kérdés képpel lányokról, a BMI szerint soványak, a kép alapján szép testük volt, majd jöttek páran és közölték, hogy ugyan nem rossz, de lehet hogy fogynia kellene még.

Magyarul, aki anorexiás, az a normális, aki normális az dagadt, aki kicsit teltebb az hájas, akin van még mondjuk 10-20 kiló felesleg az meg jobb ha fejbelövi magát, mert milyen szavakat is szoktak itt használni?! Ja, zsírdisznó.

A mondanivalóm lényege az volt, hogy ha nem anorexiás vagy, és kimész a strandra, számíthatsz rá, hogy közlik: hájas vagy.

Mert bár már rég nem divat, és a pasik azt hangoztatják, hogy jó, ha egy lányon van mit fogni, ehhez képest a normális alkatú lányokat elküldik diétázni. És csoda, ha az ember zsákba bújva megy ki a strandra?!

2011. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvastam végig a válaszokat, mert csak pár percem van.


Pont a másik tábort erősítem, mint a barátnőd. Borzasztóan vékony vagyok, meghülyülök, ha le kell vetkőznöm. Nyáron is hosszú nadrágban járok, ha eljutok egy strandra kész szenvedés levenni magamról a ruhát. 27 éves létemre úgy nézek ki, mint egy 12 éves kislány, s közben mellettem totyog egy kétéves is :) Sajnos ezt adta a természet, el kellene fogadni, de nem megy. Igenis zavar, amikor végig bámulnak a strandon (és nem valószínű, hogy azért mert bombázó vagyok).


Ez van, el kell fogadni, mások véleményére nem adni. Ha a barátnőd bikiniben érzi magát jól, akkor abban legyen. Én még abban sem érzem jól magam... esetleg egy csadorban. :(

2011. jún. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
17%

15:25-ös "Zsírdisznó":


Mégis mi a különbség aközött, hogy te anorexiásozol, más meg zsírdisznózik? Te sem vagy épp egy toleráns ember...

2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
52%

15:25

"Ő mégis hájasnak tarja magát, mert manapság aki nem anorexiás, azt simán kikiáltják dagadtnak!"

Az hogy hájasnak tartja magát tényleg erős túlzás, de te kikiáltottad hogy túl vékony, holott ez normális testsúly. 20,2 a bmi-je ami normális, tehát csinos, nincs vele probléma.


"Volt itt pár kérdés képpel lányokról, a BMI szerint soványak, a kép alapján szép testük volt, majd jöttek páran és közölték, hogy ugyan nem rossz, de lehet hogy fogynia kellene még."

Linkelj már nekem ilyen kérdést, ahol a legtöbben ezt mondták. Ez a ritkábbik eset. A bmi sem minden, ha kép alapján van rajta súlyfelesleg, akkor bizony fogynia kell. mert mint azt gondolom te is tudod, a súlyban benne van a csontok izmok nehézsége, ami változó.


"Magyarul, aki anorexiás, az a normális, aki normális az dagadt, aki kicsit teltebb az hájas"

Csak hogy számdora is ismert plédát hozzak fel: 165 cm/55kg normális, és NEM anorexiás. Gondolozz már el a fogalmak jelentésén, 20,2-es bmivel hogy a fenébe lenne anorexiás?? Az hogy valaki 18 alá akar menni szintén ritka, de mindenki az ideális testsúlyra törekszik, már ha nem lusta hozzá. És ha valaki 65 kg és fogyni akar kemény 5 kilót, merzt igenis el akarja érni a maximumot amit kihozhat magából, már oltják hogy anorexiás stb.


A ritkábbik esetet mondod gyakorinak.

2011. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
75%

15:42

Linkelnék én, ha tudnám hol van, de nem gyűjtöm őket össze.

Sok olyan kérdés van, ahol a kérdező alakjával semmi probléma nincs, de elküldik fogyókúrázni. Aztán csoda, ha olyan kérdések jönnek, hogy a hajam égnek áll. Ocsmány dagadéknak érzik magukat teljesen normális alkatú lányok. Ha ez szerinted normális....


Ideális súly: magasság-105=kg

2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
37%
Nem az ellen szoltam, hogy ez igenis normális, de te úőgy fogod fele zt az egészet, hogy akin nincs súlyfelesleg, hanem pont csinos (mint amilyet linkeltem korábban..) az anorexiás. Ez ugyanúgy nem normális, mint ahogy egy 165/60-as lány dagadtnak érzi magát.
2011. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
28%

Kicsit beszűkítetted az ideális súly tartományát :D


magasság-105... akkor én a 167 centimmel legyek 62? 51 vagyok... tökéletesen érzem magam.

2011. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!