Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
85%

Én is elég kövér vagyok, de ezt utcai ruhában ugyanúgy lehet látni. Én ott sem figyelek arra, hogy "ó nekem ez a szín/fazon/minta nem előnyös". Ki nem szarja le? úgy öltözök, ahogy akarok, ha valakinek ez nem tetszik, akkor így járt, majd sajnálom, ha ráérek.

Barátnőd meg lehet, hogy molett, de ez csak külsőség, aki emiatt beszól neki, megnézni, az egy bunkó barom, és ez már sokkal nagyobb gond.

2011. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
86%
Én a 110kg-mal is megyek a strandra.És nem egyberészesben, de bikininek sem mondanám.Normál 2 részes fürdőruha.Az egyrészes még jobban kövérít.Ez van sajnos, pont lesz@rom, hogy más mit mond, a nyár nekünk is nyár.Láttam már kövérebbet mint én, tangában is.
2011. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
93%

"idős, ráncos és miniszoknyában libbent"

:)) Szerintem ez aranyos lehetett.Ez a libbenő néni:))Na ő tud élni,nem zavarják külső vélemények!Így kéne csinálni.

2011. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem egészen így kéne. 70-80 évesen is lehet ízlésesen öltözködni, de nem miniszoknyában.
2011. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nyilván egy teltebb nőnek nem annyira előnyös a bikini. És igen, az emberek gonoszak, és mustrálják a másikat a strandon.

4 hónapja szültem, van még egy pici feleslegem, mégis megyek babaúszásra, és strandra is idén a lányommal. És nem izgat, kinek tetszem, vagy kinek nem. Annyi, hogy idén a bikini elmarad, és tankinire cserélem a pocim miatt. De a combomon lévő csíkokat nem tudom, és nem is akarom takargatni a strandon. Akinek nem tetszik, ne nézzen rám. :D

2011. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
79%
Milyen igaz. Aki leszól az retardált tahó.Az ilyenek véleménye nem számít cseppet sem.Én is szültem 2 gyereket nem úgy nézek már ki mint 16 évesen.Nézzenek úgy ki a 16 évesek.
2011. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
70%
Ott van már mindenféle ilyen-olyan strandkendő, amit magára rakhat, ha feláll. Napozni meg kifejezetten jobb a ducibbaknak, mert a barna bőr soványít és sokkal előnyösebb, mint a hófehér rezgő domborulatok.
2011. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
55%
Hát, aki nem anorexiás, az már hájas. Mármint egyesek szerint. Ugyebár az előbbi hozzászólás is, hogy is volt? 165/55?? Úgy 5 kilóval kevesebb a normálisnál, de sebaj, manapság már hájas, mert nem 30 kiló vasággyal. Ezen az oldalon valószínűleg akadna pár ember, aki elküldené fogyókúrázni. Szóval igen, az emberek ilyen........... Olyanok.
2011. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
73%
10éve nem voltam strandon azet mert duci vagyok,ugy erzem mindenki engem nez es kritizal,rossz erzes inkabb kihagyom,marad az udavri medence.28N
2011. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
86%
a helyzet, hogy én sajnos 3 éve nem voltam strandon. engem nem zavar, hogy más kövér-e, ha nézem is csak azért, hogy egyedül vagyok-e. tavaly egyszer merészkedtem le Velencei- tóra, de annyira feszélyezve éreztem magam, hogy amint kijöttem a vízből, vettem is fel a ruhát, vagy törölközőt, mielőtt vetkőztem, körbenéztem, és addig nem mentem a vízbe, amíg a fiatalok mellőlünk nem mentek el. Rajtam kívül nem láttam kövér lányzót. Sajnos a vőlegényem menne, apukám is, de hiába mondják, hogy pihenjek, nekem nem pihenés, hanem stressz. pedig imádok úszni, imádom a strandot, de nem bírom rávenni magam. tudom, hogy csak én tehetek ellene, de nem olyan egyszerű. de jövőre nászútra szeretnék tengerre menni, és fogok is:)
2011. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!