Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
77%

15:56-os

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem érteni magyartot?

A 15:25-ös válaszoló nem nevez senkit anorexiásnak, csupán azt mondja, hogy ha valakinek szinte normális testsúlya van (a BMI szerint tökéletes, vagy akár még sovány is), arra MÁSOK azt mondják, hogy dagadt. De NEM A 15:25-ÖS VÁLASZOLÓ!!

2011. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
68%
Ő pedig azt mondta hogy akin nincs súlyfelesleg az anorexiás. A végén kideül, hogy itt senki sem magyar?
2011. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
62%

15:37

Az anorexia egy betegség. A zsírdisznó meg egy sértés. Nincs különbség, szerintem sem. Ezen kívül ha jól rémlik, azt írtam, hogy mások akarnak anorexiást csinálni egy normális alkatú lányból.


15:56

Nem, nem, nem! Csak kiakadok, mikor normális alkatú lányokat elküldenek fogyókúrázni. Mintha a csont és bőr lenne a normális. Ez engem rohadtul zavar! Főleg mikor a 13 éves kislány akart valami 10 kilót lefogyni, holott teljesen ideális volt a súlya!


16:03

Én mindig így számoltam. Azt nem mondom, hogy nem érezheted jól magad több vagy kevesebb súllyal, én is kevesebb vagyok most épp 2 kilóval :) De ha közölnéd, hogy fogyni akarsz, megkeresnélek hogy felpofozzalak! :P

2011. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
62%

16:14

Akin nincs súlyfelesleg az NORMÁLIS! Csak egyesek szerint hájas, és szeretnék, hogy anorexiás legyen, mert az NEKIK a normális. Hányszor írjam még le? Vagy hogy ne akadjon ki senki, akkor úgy írom, hogy TÚL SOVÁNY! Csak így kevésbé érthető, hogy mire gondolok.

2011. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kérdező! Barátnődnek nincs miért aggódnia. Eddig 2x voltam idén strandon, de egyszerűen szörnyű, amit látok: persze nem számoltam meg pontosan, de a strandolók 70%-a nem hogy kicsit duci, de erőteljesen elhízott volt (alacsony nők olyan 80-90 kg körül saccra). Nagyon megdöbbentett, mert én sem vagyok vékony, (165/60) és kicsit aggódva mentem, de abban a közegben kifejezetten vékonynak számítottam. De lehet, amúgy, hogy csak pont ilyen időpontot fogtam ki és máskor meg a normál alkatúak vannak többségben, sokkoló volt mindenesetre.
2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
65%
Tök jó, hogy itt vitatkoztok, csak ez nem vitafórum. a kérdezőnek is lehetne válaszolni:D
2011. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
93%

18:10

És akkor ha a barátnőjének nincsen miért aggódnia, akkor miért írod le többször is, hogy "sokkoló" volt???Meg szörnyű volt???Pont az ilyenek miatt nem érzik jól magukat a molettek a strandon, és pont miattatok igen is van miért aggódnia.

2011. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
32%
Értelemszerűen azért írtam, hogy nincs miért aggódnia, mert nem fog kilógni. És egy-egy ember még nem gáz, de ha szerinted nem szörnyű, hogy ilyen nagymértékű az elhízás, akkor nincs miről "beszélgetnünk". De hozzátettem, hogy ez nyilván nem reprezentatív, meg nem bizonyít semmit.
2011. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
52%

Kedves ma 15:47.


én 141 cm vagyok. -105, az 36, ha nem tévedek. Ezek szerint nekem 36 kg,-nak kellene lennem.........Ugye nem gondolod, hogy ezért lefogyok?

2011. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
31%
141 cm vagy?? Gyerek vagy még? Gyerek ne is fogyózzon!
2011. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!