Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
31%

A strand mindenkinek való

Mindenki azt húz fel amit akar, csak neki tetsszen.

Lehet bármit húzni, csak nem biztos hogy előnyös.

Én aránylag normális alakú vagyok (167cm/53kg), de a bőröm miatt nem megyek strandra mostanában, párszor már megégettem magam.

De ha kövér lennék, igyekeznék olyan fürdőruhát húzni, ami a legelőnyösebb és nem kelt sokkot az emberekben. De inkább nem mennék, mert szégyellném:( Sajnos biztos ez lenne.

2011. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
80%

én elég kövér vagyok 175/80, de mégis megyek strandra. bikiniben! :P a barátaimmal vagyok, ők tudják, h így nézek ki, vastagon tesznek rá, h hol van rajtam hurka :) aki meg undorodik, az nézegesse a cicababákat.


persze, egy ideig bennem is volt egy olyan, h jaj, de randa vagyok, mindenki engem fog megszólni, lesajnálni. kinőttem belőle. a strand mindenkié, legyen 45 vagy vagy 145 kg! :) a barátom pl egy kisebbfajta szumó birkózó alkattal rendelkezik, mégis ő unszolt tavaly, hogy ugorjunk le Gárdonyba egy napra pancsolni.

2011. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
100%
Rondáknak se való az élet. Ezzel az erővel mindenki aki valamiben nem tökéletes öngyilkos lehet. Nem más kedvéért megyek strandra, hanem hogy jól érezzem magam.
2011. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
18%

Na, látom valaki önmagára ismert a válaszomban, aztán bosszúból lepontozott :D

12:31

2011. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
90%

No,ez a kérdés éppen "testhezálló" számomra.Ma délután megyünk strandolni a kisfiammal és apukájával.Rajtam is van jócskán felesleg,de nem akarom megfosztani a kicsimet a strand okozta örömtől,végül erre jutottam.

Biztosan lesz rosszérzés,bújkálás,meg becsmérlő pillantások,de mégis megyek.

Baj,hogy az emberek így reagálnak,ha molettebb embert látnak levetkőzve,bizony rossz ez.Toleránsabbnak kellene lenniük,de legalábbis nem taplón bámulni.Én is mindig vékony voltam,erősítettem mindkét tábort,most meg itt ragadtam a ducik között.Ez van,ez egy ilyen állapot,amin lassacskán változtatok.

25/n és 80 kg

2011. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
25%

"Hát, aki nem anorexiás, az már hájas. Mármint egyesek szerint. Ugyebár az előbbi hozzászólás is, hogy is volt? 165/55?? Úgy 5 kilóval kevesebb a normálisnál, de sebaj, manapság már hájas, mert nem 30 kiló vasággyal. Ezen az oldalon valószínűleg akadna pár ember, aki elküldené fogyókúrázni. Szóval igen, az emberek ilyen...... Olyanok."


Te nagyon elvagy tévedve báránykám. Szerintem is hülyeség hogy valaki nem megy strandra csak mert nincs megelégedve magával, de azért az anorexiás és az elhízott között egy elég széles határvolnal van, azaz a pont jók. Szerinted egy 165cm/55 kg-s lány anorexiás? Nem nem az, hanem pont jó, és csak mert egyesek nem képesek tenni azért hogy jól érezzék magukat a bőrükbe, nem kell leszólni azt akinek ez sikerült. Mert akinek pont szép a testalkata az már anorexiás mi? Azért gondolom te is érzed hogy mi a 3 között a különbség, na ezek után anorexiázd le a jó alakú nőket, mert csak az elhízott a normális ugyebár...


Anorexiás: [link]


Csinos:

[link]


Elhízott:

[link]


Már elég zavaró hogy lassan a vékony nőket nézik le hogy az elhízottakjoban érezzék magukat.

2011. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%

Én el vagyok hizva elég jól. Testsúlyom duplája annak, mint amennyinek kellene lennem, vagy voltam világ életemben.m Mindig is 45-50 kg voltam, de szültem 2 gyereket, és mindkét terhességem végig kellett feküdnöm a kórházban sajnos. Ezután fel is borult a hormonháztartásom, szóval úgy maradtam. Nagyon drágák lennének a gyógyszerek, ami ezen segitene, igy nem telik rá jelenleg. Plusz, szeretek is enni, bár lényegesen kevesebbet eszek, mint lánykoromban, úgy látszik az elég is.


De ez nem ok arra, hogy ne menjünk el velencére pancsolni a gyerekkel, ha alkalom adódik rá. Én jól érzem magam, a gyerekek is. Hogy valaki megnéz? Kit érdekel. Amúgy meg nem vettem észre, hogy mindenki engem nézne. Mondjuk, nem is figyelgettem.

2011. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
14%

13:55:


Szívemből szóltál...

2011. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
100%

De a "csinos" és az "elhízott" között is van még bőven ember, aki nem csúnya... Pl az ilyen lányok:

[link]

2011. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
48%

13:55

Te próbáld már meg értelmezni amit írtam!! Mégis mi a francról hablatyolsz nekem??

2011. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!