Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tollassal fogyhatok? Nem a...

Tollassal fogyhatok? Nem a strand tollas, hogy ne ejtsd le a labdát stb. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval, a kérdés arra irányulna, h a suliban van tollas szakosztály. el is kezdtem járni, heti 2 edzés van. először futunk, erősítünk, nyújtunk, utána kezdjük a gyakorlást, és végül meccsek... anyukámék csak hétvégente látnak, azt mondták h fogytam, de a mérleg 1kilóval többet mutat, mint múlt héten.... nem tudom, hogy most híztam, vagy csak izmosodom... lehet eredménye? mellette sok folyadékot viszek be, és rendszeresen eszek( napi 4szer) kollégista vagyok, így néha nem is sokat eszek... esténként jár egy ismerősöm futni... menjek még emellett vele? előre is köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 25. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, de ha tényleg fogyni akarsz, akkor figyelj oda mellette, hogy mit eszel-iszol. Az jó, hogy rendszeresen mozogsz és az étkezésben is sokat számít, hogy minden nap kb. ugyanazokban az időpontokban eszel. Valószínűleg izmosodtál és a mérlegen az 1 kg még szinte semmit se jelent, lehet, hogy pont kajálás után álltál rá azért mutatott 1 kg-val többet. Futni pedig ha van kedved és időd akkor menj nyugodtan az ismerősöddel, hamarabb sikerül fogynod és egészséges is a futás.
2011. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a szakácsnak mondhatom, hogy mit akarok/kellene ennem, azt főzik úgyis, amire lesz pénz.... :)

a futást lehet, hogy elfogom kezdeni, ha lesz időm, és energiám rá. Tisza part, friss levegő, megfelelő hőmérséklet. :)

2011. szept. 25. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor egyél kevesebbet is a kajából.
2011. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!