Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn strand. Addig egy...

Hétfőn strand. Addig egy kicsit le akarok fogyni. Milyen diétát csináljak addig? Esetleg gyümölcsnap? Vagy kétnapig csak víz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ez beteges....
2010. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 nap alatt? Na ne!
2010. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, beteges


Mi olyan nehéz abban, hogy kimész a strandra??? Vagy csak tökéletesen kisportolt alkattal lehet?


Vagy ne menj a strandra.

De hülyeséget ne kérdezz, hogy hétfőig lefogyni. Minek zabáltál eddig?

2010. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alma és ásványvíz kombó jött be,mindkettőből korlátlanul lehet enni ill inni.
2010. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vetesd ki az agyad, így kb. 3 kg-tól megszabadulsz, és nagy veszteség sem fog érni...
2010. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha tudnád hány közel sem tökéletes alkatú ember mászkál a strandokon lelkiismeretfurdalás nélkül.. csak szánni tudom az ilyen embereket akik ezen agyalnak -.-
2010. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nincs annyi önbizalamd, hogy elmenj egy strandra szégyenkezés nélkül?

mennyi rajatd a feleslge 8sztem nem sok, mert ha úgy több mint 5 kilo lenne, akkor nem 3 nappal előtte kaptál volna észbe)

szerinted mindenki téged fog ott figyelni? általában az emberek nem egyedül járnak a strandra és hát nem veled lesznek elfoglalva hanem mindneki a saját társaságával, családjával

nyugodtan menj ki a strandra és érezd jól magad

ha még mindig van egy kis megingás benend, akkor majd jövőre április felé kapj észbe, és kedz akkor a fogyókúrát, vagy válts már most életmódot, és akkor könnyebb lesz

2010. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!