Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Strand kedden, mit...

S. O. S! Strand kedden, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén még nem voltam strandon, kedden viszont megyünk.

Volt egy kis betegségem ami miatt nem tudtam leadni a plusz kilókat.

Mikor megtudtam, hogy megyünk strandra, elkezdtem tornázni, de akkor még nem tudtam, hogy kedden.

Tudom addig már nem fogyok le...

De tudnátok vmi tippet adni, hogy mitől lehetne laposabb a hasam? Annyira vastag zsír nincs rajta, csak ha ha eszek, elég hamar kidudorodik, mintha terhes lennék, ha behúzom akkor az meg látszik, hogy ba van, meg ha ülök akkor hurkázódik.

Tudom nagyon buta kérdés, de gondoltam egy próbát megér, ha megkérdezem.

Tudtok vmi módszert amitől ennyi idő alatt kicsivel laposabb lesz a hasam? :S


2011. júl. 17. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
egyél keveset azelőtt este és aznap reggel, épp annyit, hogy ne legyél (nagyon) éhes. és üres hassal nem dudorodik ki. :) de ezt ne csináld sokszor. mert ugye kb koplalás hosszútávon.
2011. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs praktika. vegyél fel egyrészest ami előnyös.
2011. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma voltam venni fürdőruhát, a barátnőm agyon akart ütni amikor mondtam, hogy tankini kellene :D

Megpróbálok keveset enni, remélem hatásos lesz. Csak előbb utóbb muszáj lesz enni, de talán annyira csak nem vészes ez a has....

Köszi a válaszokat!

2011. júl. 18. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!