Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
27%
én se vagyok valami vékony (165 cm/55 kg) és én ugyan nem nézem meg az embereket, de az viszont nagyon zavar, hogy mindenki úgy bámul rám, pedig azért nem vagyok annyira kirívóan kövér:S már lassan strandra se megyek emiatt.
2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
66%

nekem speciel épp az nem tetszik ha valakin tangás bikini van, lehet tőlem az kövér vagy bomba alakú nő, nem tetszik.



A strand meg nem csak vékonyaknak van kitalálva.

2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:21


Ugye ez csak vicc volt... (?)

2011. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
14%

Kedves anorexiázós hozzászóló!


Sajnos aki meg túl vékony, pont emiatt szenved. Ne hidd, hogy az annyira jó, hogy ha ezért szólnak be. (Nem vagyok anorexiás, csak vékony alkatú, nem tudok rajta változtatni). De manapság a kis úszógumi már minimum elvárás, hogy a kövérek ne érezzék magukat rosszul.


Mellesleg meg létezik tankini is, nem csak egybe fürdőruha. Az nem is tapad, takar is, napozáskor fel is lehet húzni. Jó ízlés dolga, ennyi.

2011. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
77%

ma 11:21 Te jobb lett volna, ha nem is írsz...


Egyébként én nem más nőket, hanem pasikat szoktam nézni a strandon, meg nézelődök, hogy van-e ismerős.

De egyik barátnőm csak este 10 után megy fürdeni, mert akkor nem látja senki, pedig nem is olyan duci, de őt zavarja.

2011. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
63%

Én csak a szép nőket nézem meg.

Amúgy akkor is tudják, hogy kövér, amikor nem bikiniben, hanem normális utcai ruhában van. Ő hiszi azt, hogy ettől másképpen látják, lebukik, hogy kövér, stb...

2011. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
85%
Minden ember más. Ebből adódóan sajnos vannak olyanok, akik ítélkeznek, hájpacniznak, dagadtoznak stb. Én inkább kissé molettnek mondanám magam, de arányosan, tehát kb. 6-8 kg. van rajtam. Engem is zavar, ha strandon vagyok, bár én nem veszek fel bikinit, inkább tankinit vagy egyrészest. Én sem kedvelem az egyrészest, de idén sikerült egy olyan csinos darabot vennem, hogy csak na! A férjem is nagyon megdícsért, hogy jól áll. Én javasolnám a barátnődnek is, hogy próbáljon olyan tankinit vagy egyrészest vásárolni, ami tetszik neki és jól áll neki. Bár nem tudom mennyire túlsúlyos a barátnőd.
2011. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
78%
11:21-es válaszoló védelmében:Attól,mert a méretei megfelelnek a standardnak(értsd.pont jók),attól még lehet itt-ott úszógumija,ami bár nem lehet túl nagy,de őt zavarhatja.Amúgy szerintem az itt-ott párnás nő sokkal kellemesebb látvány a teljesen vékonynál(bocs,előző válaszoló.Neked azt üzenném,hogy idővel ide-oda kerül egy kis párna,de szerencsédre sosem túl sok-tesóm is mindig a vékonyságával és az őt ezzel csesztetők miatt szenvedett)
2011. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
24%
11.34-es vagyok. Még annyit, hogy arra figyeljen a barátnőd, hogy ízléses fürdőruhát vegyen fel, tehát semmiképp nem rikítót, kirívót, mert (pl. magamról is tudom) azokat előbb illetik megjegyzéssel, akik így öltöznek, ráadásul előnytelen nekik. Például én alapvetően ellene vagyok az ítélkezésnek, de bizony én is megszóltam már magamban olyan nőt, aki mondjuk kövér volt és előnytelen ruha volt rajta (pl. haspóló és mindenhol lógott a hája vagy idős, ráncos és miniszoknyában libbent). A kövér is lehet ízléses!
2011. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
33%
Az "előző válaszoló" a 11:26-os volt
2011. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!