Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Moletteknek a strand nem való?!

Moletteknek a strand nem való?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy ti mennyire adtok másra a strandon?Legfőképp a molettekre értem,akik pl bikiniben vannak.A minap beszélgettem egy túlsúlyos barátnőmmel,hogy ő mennyire rosszul érzi a strandon magát bikiniben.(egybe részest utálja,csak a bikini).Én azt tanácsoltam neki hogy ne foglalkozzon mással,erre ő azt mondta,nem tud nem foglalkozni vele.

Mi emberek,tényleg ilyenek vagyunk?!


2011. jún. 23. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
80%
Moletteknek tényleg nem előnyös a bikini,de ha a barátnőd azt szereti,akkor hordja csak nyugodtan.Én a férfiakat nézem a strandon,egyáltalán nem érdekel,hogy más nő kövér-e vagy sovány.
2011. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
83%
Az extrém eseteket valóban megnézem én is. De a strandon annyiféle korosztály van, a 70en éves kövér nénikét pl. simán nem fogja érdekelni más véleménye :)) Szerintem itt is annyi érvényes, mint az utcán, mindenki az alkatának megfelelően öltözködjön..
2011. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Persze az ok,hogy a moletteknek nem előnyös a bikini.De ez külsőség, nem élet-halál kérdése.Elég elszomorító hogy "amiatt hogy nem előnyös,sokan lenézik őket..." vagy csak én vagyok ilyen prűd?! :D
2011. jún. 23. 11:14
 4/65 anonim ***** válasza:
92%
Megértem a barátnődet,és velem is ugyanez a helyzet,de én nem foglalkozok vel hogy mások akiket először és utoljára látnak hogy mit gondolnak rólam.
2011. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ítélkező emberek,és olyan emberek is,akik nem gonoszak,csak csípős a nyelvük.Nekik más problémáik vannak...de ha mindig azt néznénk,mit szól vagy gondol rólunk a külvilág akkor örökösen szorongó,depressziós emberek lennénk(ahogy vagyunk is jópáran)Le**arni ki mit mond,az élet nem a taplókról szól,hanem a nyárról,a vízről,a nevetésről!
2011. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel ha valaki kövér, nem legeltetem a szemem rajtuk de nem is teszek megjegyzést rájuk.

Azért megyek strandra, hogy jól érezzem magam, nem pedig a másikat lesni.

Azért mert valaki kövér, nyugodtan mehet strandra.

2011. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
engem sem érdekel ki hány kiló vagy éppen kin mi van mikor a strandon vagyok... viszont saját magam már zavar...én is molett vagyok és utálom, azt az érzést/gondolatot hogy jaj mások ugyan mit gondolhatnak rólam... :/ holott tudom, hogy magasívből le kéne sza.rnom...dehááát...
2011. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg az egyberészes nem előnyös a moletteknek, ugyanis csakmég jobban a hasra tereli a figyelmet. Legalábbis azok a molett nők akiket én láttam sokkal csimosabbak bikiniben mint egyrészesben. Minél jobban próbál az ember takarni valamit annál jobban látszik.
2011. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a kirívó eseteket az emberek nagy többsége megjegyzi.Nem arra gondolok, hogy odaszólnak egy ducibb nőnek, hogy te hogy nézel már ki, hanem mondjuk a barátnőjüknek mondják, csak halkan, hogy ez nem ad magára, vagy nincs önkritikája, hogyha túlsúlyos ne vegyen fel bikinit?Ilyesmikre gondolok.Sajnos ez egyre inkább jelen van, mert a sok anorexiás kis beképzelt divat buta liba még azokra is tesz megjegyzést akin csak 3 kiló van pluszba...
2011. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom!A nyár nem erről szól,hogy valaki 10,15 esetleg 20kg felesleggel otthon gubbasszon csak mert duci.Az oké én is megnézem a ducikat akik bikiniben vannak,de nem teszek megjegyzést,nem előítélkezek hiszen azt sem tudni miért van elhízva...stb...nem értem ezeket az embereket,mintha ők tökéletesek lennének...
2011. jún. 23. 11:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!