Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha sehova nem...

Mit csináljak, ha sehova nem engednek el?

Figyelt kérdés

Szüleim sehova sem engednek. Nem mehetek el a barátomhoz, pedig megígértem, hogy nem fekszek le vele addig, míg el nem visz anyu nődokihoz és írat fel gyógyszert. Elég hihető ember vagyok, egyetlenegyszer sem hazudtam, hogy hol voltam, vagy akármi. De persze én biztos hazudni fogok, ha el lennék engedve. Fagyizni azért elengedtek múltkor, de leültettek negyed órára, hogy minden egyes mozdulatomról beszámoljak, hogy ugye nem voltam barátomnál, nem történt semmi, merre jártunk, 3x-4x visszakérdeztek, véletlen fordítva mondtam a sorrendet, ahova benéztünk, és 'ááháá, rajta vagy kapva, nem is ott voltál'. stb. Ha késik 1-2 napot a bajom, biztos terhes vagyok, és mehetünk abortuszra stb. és annyiszor elmondja ezt, hogy már én se vagyok biztos benne hogy nem vagyok az, pedig nem csinálunk semmi olyat, amiből gyerek lehetne...

Nem engednek egyetlen buliba se, mert biztos megdugatom vele magam. Nem mehetek tóhoz fürdeni, mert biztos belefulladok. Holott nagyon bele se mennék, csak hadd nézzem már meg azt a tavat, és csak a társaság miatt mennék. Nem mehetek semmilyen buliba, mert nem, és kész. Mikor megkérdezem, hogy miért nem, az a válasz, hogy mert azt mondtam, és nekem nincs jogom kérdőrevonni őket. Ilyenkor mi a teendő? Már naponta sírógörcsöt kapok, mert összes barátnőm el van engedve bulikba, én meg sírok az ágyamban 10 órakor egyedül...

Mikor kéretszkedek, és felhozom, hogy bezzeg mások mehetnek, az a válasz, hogy : de a többiek nem kitünő tanulóak, mint te. Magyarán legyen 3-as 4es tanuló, és mehetek? annyira sok logika van benne, hogy borzasztó.

16/L


2011. jún. 17. 23:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
23:27 : grat
2011. jún. 17. 23:32
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Utálni, ne utáld őket. Az a legrosszabb. Valószínűleg nem direkt teszik ezt veled, hanem csak a te érdeked akarják, azonban túllőnek a céllal.
2011. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
29%

Vigasztalásképp a híres dalból egy részlet:

Ennyit ér a szerelem,porigég csak a füstje marad;)(8)

Nyugiii...:DD

2011. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy olyan barátod/barátnőd aki kissé szabadabb, de normális ember? Ha egy ilyet ismernének a szüleid, és el is hiszik neki hogy ilyen, például azzal, hogy a szüleitek kölcsönösen ismerik az ővéit, akkor nyert ügyed van.
2011. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

De van. Legjobb barátnőm. Csak most ő is rontott kicsit tanulmányilag, de még a szülei noszogatják, hogy menjen bulizni. Csakhogy őt nem annyira sokan ismerik a bulizós társaságból, így nem nagyon van hívva:/ (A bulizóst nem úgy kell érteni, hogy seggrészeg mindenki és szívják a füvet, még mielőtt vki belekötne:D)

Szóval nincs mit tenni. Majd évente 1-2 buliba majdcsak elmehetek. Viszont így a kapcsolatomból sem lesz semmi, mivel a találkozást is megszabják. Pedig nem hónapokra tervezünk jelenleg... de ki az, aki kibírja, hogy sehova nincs elengedve a barátnője?

2011. jún. 17. 23:40
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

Miért nem megy a fiatalember fel hozzátok? A szüleid is gondolom jobban fogadnák ezt.

A srác meg ha normális, és igazán téged szeret, akkor meg fogja érteni azt, hogy nem engednek el. Ha mégsem, akkor egy tapló, akivel nem érdemes foglalkozni.

2011. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Szokott járni hozzánk. Csak előtte 2 órás takarítás, és minden parancsot szó nélkül kell teljesíteni, vagy nem jöhet. De mi vagyok én, háziállat, hogy nem szólok vissza utasítgatásokra? Jóhogy visszaszólok, akkor meg vita van. Mikor meg nem szólok, csak duzzogok, akkor meg azért van vita. Mikor meg nem is duzzogok, hanem kérdezem, hogy mit csináljak, akkor is vita van, hogy nem látok magamtól meg dolgokat? Vak vagyok?
2011. jún. 17. 23:46
 18/34 anonim ***** válasza:
97%

Bocsánat hogy megkérdezem, de kezdesz egyre inkább egy ismerősömre hasonlítani, akinek hasonló gondjai lehetnek szerintem, csak nem tudom, hogy te vagy az.

A kérdésem az lenne, hogy Békés-megyei vagy-e? Azért ezt kérdem, mert ha nem ő vagy, akkor valszeg nem vagy békési, és magadról sem kell írni olyan infót, ami releváns lenne.

2011. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem, nem békés megyei vagyok.:) Ezekszerint nem csak én járok ilyen cipőben:D
2011. jún. 17. 23:51
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van még ilyen ember rajtad kívűl, csak sokan a viselkedésükkel rászolgálnak erre a sorsra. Ő is ilyen.
2011. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!