Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek sehová anyáék?

Miért nem engednek sehová anyáék?

Figyelt kérdés

Ma este el akartam menni a helyi bárba találkozni pár ismerőssel, és 11 körül már jöttem is volna haza. De anya kiborult h miért ma kell ezt vele közölnöm, miért nem tudtam már 2 napja megmondani. :S

Meg hogy miért kell elmennem foglalkozzak inkább az álláskereséssel vagy találkozzak velük reggel 8 és este 7 között, nem éjjel :(

De mindig ezt csinálják, így lassan el fogom veszíteni az összes barátom.

21 L


2010. szept. 18. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 21 vagy, akkor anyádnak semmi alapja, hogy beleszóljon abba, hogy mikor hova mész el.


Azzal együtt igaza van, viszont akkor sem tarthat erővel otthon.

2010. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most nem akarok én si ugyanazzal jönni,mint szüleid,de abban lehet,hogy van valami,hogy ha találnál valami állást, függetlenebb tudnál lenni,akkor ők sem nyaggatnának annyit.
2010. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én keresem a munkát, 2 hete folyamatosan,

mivel akkor kattantak be h nekem most dolgoznom kell és nem mehetek vissza a suliba, mivel ennyi idősen ők már dolgoztak....


meg ilyenkor meg én érzem szarul magam h nem mehetek el, de ha egyszerűen most szoltak h ráérnek találkozni :S az összes ismerősömet elengedi, van aki már a 15 éves gyerekét is, engem meg nem. pedig csak ide mennék az utca végén lévő bárba , 5 perc gyalog

2010. szept. 18. 19:39
 4/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Elmennék a fenébe is, 21 évesen hadd szórakozam mikor dolgozom úgyse tudok!

22/L

2010. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed alapján max. 15-nek gondoltalak, de látom csak szellemileg vagy annyi... most tőlünk mit vársz? Hullajtok érted pár könnycseppet!
2010. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mindig szót fogadtál,és nem vették észre,hogy közben felnőttél és önálló nő vagy! Közben mégis felnőttként kezelnek azzal,hogy dolgozni küldenek. Nem egyszerű... Én a helyedben fognám magam és elmennék. Hozzá kell őket szoktatnod! Ismerek egy lányt, aki 25éves,és még mindig a szülei dirigálnak neki, pedig az egyik nem is a vér szerinti. Aranyos, csöndes, jólelkű lány, tudnak felette uralkodni. Ne hagyd magad!
2010. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

muszáj volt szót fogadnom, mivel különben büntetés v verés volt :(

en olyan szívesen elköltöznék csak nem tudom mi lesz azután. mivel tuti nem találnék egyből munkát

2010. szept. 18. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

1: keresel munkát.

2: elköltözöl, ha mást nem, egy szobát minimálbérből is ki tudsz fizetni.

3: elmész, most mit csinálnak veled?

2010. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. én keresek munkát, csak hát nem olyan egyszerű. nem vagyok válogatós, bármi jól jönne, de ezalatt a 2 hét alatt nem kellettem sehová.


3. kizárnak. már volt rá példa, benne hagyták a kulcsot a zárba és nem tudtam bejönni. hiába csöngettem és hívtam őket nem engedtek be

2010. szept. 18. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írtam így, mert az előző kommented alapján nem ez a sorrend. :D Amúgy tudom, hogy nehéz. De valamit csak találsz, két hét még semmi, ne add fel.

Kizárnak és? Alszol barátodnál/barátnődnél, ha meg nem olyanok a barátaid, akik ennyit megtegyenek érted, akkor inkább maradj itthon, mert még egy otthoni vitát se érnek meg.

2010. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!