Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az együttélő párok egymás között pukiznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
68%

Jesszus, mi van itt. Akkor én igénytelen vagyok, amiért a régi,de kényelmes mackó nadrágomat hordom és az egyetemi évek alatt szerzett sima rövidujjú felsőket? Ha kényelmesek, tiszták stb? Nem fogok több ezer forintot költeni arra, hogy vegyek egy új melegítőt, mikor a többi is tökéletes állapotban van, csak épp nem csinos, hanem kényelmes. Főzni, mosni takarítani, amit itthon csinálok arra tökéletes.


A kérdésre pedig a válasz, nem hozzuk szóba, nem röhögünk rajta.. Ez egy emberi, biológiai folyamat. Ennyi erővel ne használjuk a wc-t se ha mindketten itthon vagyunk, mert gusztustalan ha a másik meghallja?..Hihetetlen..

2011. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg nem semmi amiket itt írtak néhányan. :)

Volt néhány kapcsolatom a házasságom előtt, és bár tudtam természetes dolog nem tudtam elengedni magam soha egy párom előtt sem. És emiatt rengetegszer küzdöttem a görcseimmel azt hittem megveszek de még ha félrevonultam a mellékhelyiségbe ott sem mertem mert kihallatszik. Ez nagyon kellemetlen tudott lenni.

Én sem gondolom hogy szándékosan a másik orra alá, de sokszor komoly fizikai szenvedést okozhat egy-egy benntartott buborék.

És a furcsa, a férjemmel más a helyzet, előtte már nem érzem szégyenkezve magam ha esetleg becsúszik egy-egy ami ritka egyébként de nem rohanok a wc-re folyton emiatt.

Örülök neki hogy legalább itthon, a férjem előtt nem kell feszengenem ha esetleg nem bírom tartani. Így élni évekig, sőt állandóan, hát aki bírja tegye.

2011. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
68%

A fingás hihetetlenül nagy élmény! Ahogy kiáramlik, ahogy megkönnyebbülsz, kimondottan jó érzés, mely felszabadítóan nagy örömmámort okoz. Ezt az örömet kellene megvonniuk egymástól a pároknak?

Mi hangutánzó szavakkal is illetjük a fingást: a rövid, határozott: "propszt", ha hosszabb kicsit, de markáns: "porpszt", a párom meg azt szokta mondani, mikor fingok és megkérdezem, hogy betűkkel hogy írná le, hogy: "sszar".

A legviccesebb az, amikor az ember teljesen akaratlanul, álmában, kontroll és visszatartási lehetőség nélkül dörrent be a paplan alá. :)))

2011. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!