Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az együttélő párok egymás között pukiznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
59%
Van mikor kell. Nem lehet minden szituációban visszatartani vagy elvonulni.Négy éve vagyok a férjemmel és volt már, hogy nem tudtam visszatartani. Ciki volt de mindig lecsesz, hogy minek kínzom magam, annak az a dolga, hogy kijöjjön. Igaza is van csak tényleg nem mindig olyan a helyzet, meg én gyerekkorom óta ilyen vagyok, már észre se veszem, olyan mintha néha nem is tudatosan de visszatartom. Nagyon rossz. Én azt mondom pukizni kell ha kell és heló.
2011. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
62%
nem orrba szájba,de ha úgy alakul nem jövök zavarba miatta,elröhögjük...Velem volt míg vajúdtam,folyt a magzatvíz,vizsgálgattak mindent látott, a szülés kimaradt mert végül császár lett,ezek után egy puki fel sem tűnik....:)
2011. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
75%
napietus.blog.hu: "elmondta a házasságom előtt anyukám, nagynéném" - ebből is látszik, hogy ahány ház, annyi szokás:) Nálunk otthon mindenki mindig melegítőben, pólóban rohangált, tisztában, nem szakadtban, de közel sem úgy, mint a divat lapok oldalain. Mert hát hol máshol tehetné meg ezt ember, mint otthon? Édesanyám se kelt sosem apám előtt fél órával, hogy puccba vágja magát, mielőtt meglátná pizsiben vagy fésületlenül. Ennek ellenére ugyanúgy szerették és tisztelték egymást több évtizedeken keresztül. A vonzalom, a szerelem nem egy pukin múlik, szép is lenne... Aki nem tudja feldolgozni, hogy a párja egy élő, lélegző, működő lény, aki néha izzad, néha koszos lesz, néha zsíros a haja, néha koszos a körme, néha szőrös, az ne létesítsen párkapcsolatot:)
2011. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 napietus ***** válasza:
nem tudom, én zsíros hajjal, koszos körmökkel még a postás vagy a mosógépszerelő előtt sem mutatkozom, nemhogy a férjem előtt, aki a legfontosabb férfi az életemben. és ha egyedülálló lennék, akkor is figyelnék ezekre a dolgokra.
2011. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
81%
Ne értsd félre, én se azt mondom, hogy napokig így kell járkálni otthon, vagy így kell 'randira' menni , mert ez a természetes. De nem lehet és nem is kell mindig naprakésznek lenni, pl. egy kirándulás közben az ember ne arra koncentráljon, h "Bakker, lehet le fogok izzadni, mit fog szólni a Tibi, ha így meglát?!". Vagy ha az ember hulla fáradtan hazaesik a férjéhez péntek este, és már ráférne egy hajmosás, hadd legyen meg az embernek az a luxusa, hogy csak másnap délelőtt teszi meg. Szerintem ettől nem válik az ember igénytelenné, vagy kevésbé vonzóvá a párja számára. Nem akarlak meggyőzni (nem is tudnálak, mert tényleg, ezt mindenki másképp gondolja), csak hogy megértsd, mire szeretnék kilyukadni:)
2011. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 napietus ***** válasza:
12%
mondjuk az, hogy kiránduláson megizzad valaki, teljesen rendben van. izzadtan engem is látott a férjem, annál is inkább, mivel a teniszpályán ismertem meg :)
2011. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
57%
Miért mi van ebbe ez egy természetes dolog senki nem izadja ki.
2011. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
4%
Nekem màr hànyingerem lett olvasva ezeket az iràsokat! Ez magànügye mindenkinek, nem is lenne szabad róla beszélni, fõleg azért, mert természetes dolog.
2011. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
26%

napietus.blog.hu: "elmondta a házasságom előtt anyukám, nagynéném" - ebből is látszik, hogy ahány ház, annyi szokás:) Nálunk otthon mindenki mindig melegítőben, pólóban rohangált, tisztában, nem szakadtban, de közel sem úgy, mint a divat lapok oldalain. Mert hát hol máshol tehetné meg ezt ember, mint otthon? Édesanyám se kelt sosem apám előtt fél órával, hogy puccba vágja magát, mielőtt meglátná pizsiben vagy fésületlenül. Ennek ellenére ugyanúgy szerették és tisztelték egymást több évtizedeken keresztül. A vonzalom, a szerelem nem egy pukin múlik, szép is lenne... Aki nem tudja feldolgozni, hogy a párja egy élő, lélegző, működő lény, aki néha izzad, néha koszos lesz, néha zsíros a haja, néha koszos a körme, néha szőrös, az ne létesítsen párkapcsolatot:)


Az, hogy nem mutatkozom senki előtt csapzott hajjal, szőrös hónaljjal, retkes körmökkel az nem puccosság, hanem a lehető legalapvetőbb igényesség és higiénia. Ami pedig a ruházatot illeti: nem úgy öltözöm itthon mintha az Elle-ből léptem volna ki, de azt a luxust se engedném meg magamnak SOHA, hogy kinyúlt mackóalsóban, 100 éves pólóban flangáljak a párom előtt. Igenis lehet kapni nagyon csinos, testhezálló háziruhákat, csak csípőfazonú melegítőim vannak, szép otthoni pólókkal, ha kilyukad egy zoknim, megy a kukába azonnal. Kultúra és a másik megtisztelése azzal, hogy nem úgy nézek ki mint egy hajléktalan tudod? Egy hajmosás meg kb 10 perc szárítással együtt, gyors manikűr szintén...

2011. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
17:10es, nyugi, nem kell pampogni:) Neked ez a természetes, nekem az. Szerencsére nem együtt lakunk, ennyi. Én se nézek ki úgy, mint egy csőlakó, de örülök, hogy itthon nem kell testhez álló háziruhában lennem, hanem kényelmesen lehetek (nem egyenlő a szakadt, piszkossal!), és a páromnak úgyis én vagyok a legszebb. A párom nem azért szeret, mert skatulyából húztak ki. Ő is mackóban, pólóban van itthon. Amúgy mindketten adunk magunkra, normális, intelligens emberek vagyunk. A felsorolt alapvető higiéniás dolgokat szimplán úgy gondoltam, hogy (nálunk legalábbis), ha valaki egy nappal elodázza a hajmosást, netán nem borotválkozik meg az első sörtekor, mikor egymás között vagyunk, még nem dől össze a világ, meg az egész kapcsolat. Zsák a foltját megtalálja, te legyél úgy boldog, én meg így vagyok:)
2011. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!