Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az együttélő párok egymás között pukiznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6
 31/53 napietus ***** válasza:
0%
"a barátjuk/férjük mindig csak talpig sminkben, tökéletesen látja" itthon nem sminkelek, de a hajam mindig rendben van, és az itthoni ruhám is csinos, divatos, nem papám kitérdelt mackója. ezek fontos dolgok. ilyenekre figyelni kell. nekem elmondta a házasságom előtt anyukám, nagynéném, még apám is: a házasság nem egy cél, nem az út vége, hanem az út eleje. aki elhagyja magát, és nem tesz érte minden nap, minden órában, hogy tetszen a házastársának ugyanúgy, mint az első randin, az meg is érdemli, ha otthagyják, mint szent Pál az oláhokat. és ilyen kis dolgokon IS múlik.
2011. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
57%
Én örülnék ha meg merneém tenni a párom előtt, mert nagyon sokszor szenvedek szélgörcsöktől, de valahogy szégeyellném magam miatta. Ráadásul olyan kicsi a lakásom hogy majnem a szobaajtó mellett van a wc, úgyhogy ugyanúgy cikinek érezném hogy kihallatszik. Sokszor alig várom hogy a párom hazamenjen és én végre kiereszthessem a gázokat. Szerintem ennél jobb ha a párok meg merik tenni egymás előtt, nem?
2011. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon eltertetek mar a kerdestol.

Kerdezo azt kerdezi, hogy mit gondolunk arrol mikor egyuttelo parok RENDSZERESEN, nem egeszsegugyi okbol, szules kozben, stb, pukiznak, hanem mert "de jol esett". Az en parom repulni mint a macska sz.rni. Nem turnem el a disznosagat.

2011. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
80%

Vállalom a lepontozást: nálunk belefér.

Ha egyedül vagyunk fingunk, ha együtt akkor is. Ki mellett engedjük meg ezt a "luxust" ha nem a párunk előtt? Pont egymás előtt szégyenkezzünk, hogy kell és rohangáljunk, bújjunk el a másik elől? Minket nem zavar, ha valakit igen, akkor azt tisztázza a partnerével.

2011. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk én nem tudom elképzelni, hogy elrohanok a WC-re pukizni. Majd pont ezért otthagyom a főzést, a takarítást, a filmnézést, bármit, amit együtt csinálunk, hogy 2 másodpercre rohanjak a WC-re? És ha babot ettem, akkor így megy végig egy film? Örülök, hogy a férjem nem ilyen, hogy undorodik tőlem, én se tőle, el kéne fogadni, hogy valakinek ez természetes és belefér az a napi 1-2 puki, nem tartja a másikat undorító állatnak.
2011. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
83%
Én is úgy voltam vele, mint az egyik válaszoló, hogy ha nagyon szenvedtem a szélgörcsöktől, akkor se mertem tenni a komfortérzet érdekében. Ez akkor változott valamit, amikor elkaptam egy vírust, hányás-hasmenés egy héten át, még egy korty víztől is kb. Akkor hallatszottak ki olyan dolgok a fürdőből, amik miatt régen úgy szégyelltem volna magam. De a barátom végig ápolt, vitt orvoshoz, mikor egyre kimerültebb lettem, végig velem volt. Kis dolog, de nagyon megváltoztatta a hozzáállásomat. Ezután sem egymás orra alatt csináljuk, hanem elvonulunk, nekem a nagy eredmény az, hogy a fürdőben nem szégyenkezem, ha kell, akkor kell.
2011. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 napietus ***** válasza:
"Vállalom a lepontozást: nálunk belefér." bátor vagy :D:D:D:D olvass vissza, pont azokat pontozta le a sok hadnemondjamki, akik szerint még a párunknak is illik a minimális tiszteletet megadni...
2011. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
75%

Hát, engem nem érdekel, h nem tetszek a páromnak minden pillanatban. Csak ezért nem lövöm be a hajam és sminkelem ki magam szombat meg vasárnap reggel is. Egyébként meg a többi napon sem. Melegítőben vagyok, ami nem koszos és megvarrom ha elszakad v újat veszek, ha hordhatatlan. Engem feszélyezne, ha a nap 24 órájában haptákban kéne állnom. Mikor a wc-t sikálom sem szívesen hordanék kisestélyit, mert a páromnak az tetszik. Menjünk már a marhasággal. Egy rendes férfi ha szeret, akkor elfogad akárhogy. Ha nem, akkor le is út, fel is út. Ha kell, akkor meg egyedül elszellentgetek magamban életem végéig, de én otthon nem leszek cicababa. Sőt, a melltartómat is leveszm és meztelenül alszom, nem csipkés babydollban.

Egyébként meg vagyok annyira jó az ágyban neki, h az egy két puki napközben teljesen elfelejtődik akkor. Ez a lényeg, még így is kíván!

2011. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
20%

A vasárnapi leves és a második fogás között? Esetleg a desszert helyett? Puki-kaki az asztalnál?

Már kicsi gyerekkorban meg kellett tanulni, hogy gázokat alul-felül, és szilárdat sem szabad kiengedni a WC-n kívül. Legalábbis a polgári nézetek ezt sulykolták belénk, és eszerint élünk.Hogy másnál hogy történik, az nem a mi dolgunk. Hogy a proli szokások mit engednek meg, azt csak képzelni tudjuk.

2011. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 napietus ***** válasza:
0%
15:49 leírta nyíltan, amire én utalgatni próbáltam.
2011. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!