Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az együttélő párok egymás között pukiznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
88%
Természetes. Persze, nem arra gondolok, amit néha a pasik egymás között csinálnak, hogy böfögő/fingó verseny és ilyen sorozatokban:D Ez most pont olyan, mintha a pár egyik tagjának se lenne sose hasmenése, a nő nem menzszelne, egyikük se nagyvécézne... Ezek mind természetes dolgok, és attól még, hogy nem beszélünk róluk, még ott vannak. Néha kellemetlenségeket okoznak, de ennyi. Ha már 'pár'-ról beszélünk, mindkét fél van annyira felnőtt, hogy ezt TUDJA:)
2011. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
96%

Én FromOzzal értek egyet, az ember több év után is akarjon tetszeni, vonzó lenni a párjának, és számomra az, hogy valaki ennyire elengedje magát, nem fér bele. (Más, ha egyszer véletlenül, vagy rosszul van stb. de nagyon taszít, ha valaki direkt ilyeneket csinál mások előtt, és még jópofának is tartja)

Ugyanakkor nem ítélek meg másokat.

2011. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, a kecskék nem tudnak, sőt a nyulak sem... Bezony...
2011. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
87%

látott-hallott már ennél cifrább helyzetben is az uram, nem szemérmeskedünk egymást előtt.


kb ő az egyetlen édesanyámon kívül, aki előtt nem feszengek ilyen miatt. basszus, a saját lakásomban hadd eresszem el magam egy kicsit.


az, hogy ehhez más hogy áll hozzá, az a magánügye. aki a párja előtt is cikinek tartja, az meg izzadja ki :P

2011. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer azt hallottam, hogy a pukizás egy kapcsolat mérője is lehet. Ha már mertek egymás előtt, akkor ott komolyabb bizalmi kötelék is van. Ha belegondolok, igaz is lehet ez. Én eddig csak 2 barátom előtt mertem, természetesen, nem orrba-szájba, mindig, de ha kellett, nem szenvedtem, hanem elengedtem magam. Egyik kapcsolatom sem emiatt ért véget, sőt az egyik volt barátom még most is szerelmes belém, a 'disznóságom' ellenére:D A mostani barátom előtt még nem merek:$:) Egyébként meg mi van, ha egyszer olyan helyzetbe kerül valamelyikünk, hogy ápolni, ne adj isten pelenkázni kell a másikat. Akkor is majd fújj, undi? Én társat keresek, aki előtt nem kell megjátszani magam, és neki sem előttem. Nem hinném, hogy attól kevésbé vonzó nő leszek, hogy nem szenvedek a hasfájástól, mert néha kiengedem a 'szellemet a palackból'.
2011. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
85%

Minden további nélkül eleresztem és asszonykám is /természetes otthonról van szó/, sőt még a gyerekeink is finganak, néha durvábbat, mint mi.

Aki szerint undorító, az böfögje ki, basszus azt se lehet.

2011. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
66%
Attól kérdezném, aki azt mondja, h magánszféra meg, h nem illik a párunk előtt sem,h mikor a szülőágyon fekszel, nyomsz, ahogy csak tudsz és a baba fején kívül még sárga meg barna dolgok is kibuggyannak elulról, nem beszélve a vérről, akkor mit csinálsz? Kiküldöd a párod, h ne legyen része az amúgy csodálatos dolognak, amikor a gyermeke megszületik? V az orvost meg a szülésznőt is kiküldöd, mert azt mások előtt nem illik? A ti kapcsolatotoknak még mindig vannak felszínes részi szerintem.
2011. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
62%
Sose értettem ezt az érvet, hogy de hát ki kell engedni, nem szabad fájni hagyni a hasat. Kérdem, hogy miért nem lehet ezt elintézni a wc-n zárt ajtók mögött vagy arrébb vonulni egy szobával? Én mindig kimegyek a wc-re vagy az udvarra kiengedni. Teljesen természetes dolog fingani, de ahogy szintén nem szarunk az párunk orra elé, úgy úrinő szintén nem fingik oda. A párom sem fingik soha előttem közvetlenül, talán mert nekünk volt gyerekszobánk és tiszteljük egymást még évek múlva is.
2011. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 napietus ***** válasza:
62%

semmi közöm hozzá. szagolják csak, ha nekik jó, nekem az is mindegy, ha valaki a nappali közepére sz*rik otthon és begyújt a parkettával. az ő háza, az ő vára.


magam részéről neveletlenségnek tartom, ezért mi nem szoktunk. ez NEKEM evidens, dehát különböző emberek különböző neveltetést kaptak.


29/N

2011. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó előtti: én IGEN, ki fogom küldeni a párom szülésnél is.
2011. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!