Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az együttélő párok egymás között pukiznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%
semmit, magánügyük
2011. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
60%
"mindig azt mondom, jobb kint, mint bent" :)
2011. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
82%

Mit kéne arról gondolnom, hogy mások mit csinálnak a saját otthonukban? Nem szoktam megkérdezni az ismerőseimtől, hogy hogyan szoktak pukizni, így fel sem merül, hogy erről bármit gondoljak.

Amúgy meg ez egy tök természetes dolog, az ember ha otthon van, nehogy már ez miatt zavarba jöjjön, nem?

2011. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy sok babot ettek. -.- HOgy lehet ilyet kérdezni? Mindenki szellent. Kivéve a kecskéket, mert ők nem tudnak....
2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavar, amíg csak a szükségletet elégíti ki vele valaki (gondolok itt arra, h megszabadulás a kellemetlen érzéstől, ami a hasban van), de ha valaki szórakozásból csinálj, azért, h a másikkal kitoljon, íz nem rendes. Mi is szoktunk, de nem egymás arcába. Ha tudunk elvonulunk.
2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
96%
nekem aztán annyira mindegy hoyg pukiznak e vagy nem -.-' :D
2011. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
96%
A kecskék nem tudnak? KEcskének kellett volna születnem. Pedig aznnyi káposztától rakétává is lehetne változni. :D
2011. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hogy termeszetes, pukizni, bofogni, krakogni, de mivel masok, idegenek elott sem csinaljuk, miert engedjuk el magunkat a parunk elott? Ugyanolyan tiszteletet, illedelmet, jo modort megerdemel mint barki mas. Ferjemnek nem engednem meg az ilyen viselkedest, a lakasunk nem diszno ol, es en sem az allatparja vagyok.
2011. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
87%
Hetente egy ilyen kérdés. Én személy szerint úgy gondolom, vannak dolgok, amit én együttéléskor is inkább a magánszférára hagyok - de tőlem mindenki úgy él otthon, ahogy akar.
2011. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném a kérdést : nálatok ez hogy megy ?
2011. jún. 11. 13:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!