Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha az...

Mit gondoltok arról, ha az együttélő párok egymás között pukiznak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:37
1 2 3 4 5 6
 21/53 napietus ***** válasza:
52%
ja, még annyi, hogy egyáltalán nem az intimitás, inkább a prosztóság fokmérője. a férjetek, lányok, ugyanúgy ember, attól, hogy az lett a balsorsa, hogy elvett Titeket feleségül. a másik embernek meg megadunk ennyi tiszteletet, hogy nem fingunk az orra alá. férfiakra persze ugyanúgy vonatkozik.
2011. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
53%

Amikor valakinek pukiznia kell, nem mindig tud egy màsik helyiségbe elszaladni. A szeretetbe ez is belefér, nem am ezen mùlik az együttélés.

A vonaton valaki egyszer elàjùlt, mert nem mert pukizni, tehàt ez nem jàték!

2011. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 napietus ***** válasza:
66%
szülős példához: többek között ezért nincs ott SEMMI keresnivalója a férjemnek. nekem oda nem társaság kell, hanem felszerelt kórház, profi orvos és ügyes szülésznő. ha valakinek megengedném, hogy bejöjjön (ha nagyon akar), az anyukám.
2011. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
73%
Ritkán írok ilyet itt, de Napietussal teljesen egye tértek mindenben!
2011. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
66%

Semmit nem gondolok róla, de nem vagyunk olyan modoros pózerek, hogy amikor kettesben vagyunk ne eresztenénk meg egyet-egyet néha.

Amire figyelek, hogy ne durrantsak be a párom orra alá. Mindig kint fingok az előszobában.

2011. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
48%
Fuuj. Gusztustalan! Egyet kel ertenem.
2011. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
74%
A mi házunkban az altesti szükségleteknek van egy külön helyiség.A szilárd, folyékony és gáznemű melléktermékektől ott szabadulunk meg. Aki sajnálja ezt a két négyzetmétert a putrijából feláldozni, az továbbra is a lakótérben oldja meg, csakúgy, mint eddig. Ha van ebédlőasztal, akkor lehetőleg emellett.
2011. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos a pukizás visszatartó készség a záróizmok fejlettségével is összefüggésben van. Aki véletlenül a párja előtt pukizik, az nem azért csinálja, mert milyen jó poén, hanem mert van olyan hogy egyszerűen nem tudod visszatartani. Én velem ez már előfordult és majd bele haltam a szégyenbe. Ha a párom nem lett volna megértő, elástam volna magam, olyan megkönnyebbülés, hogy nem cikizett érte.
2011. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez egy szinten nem az úrinőség, meg a jólneveltség kérdése. Akik így fogják fel, azokat a barátjuk/férjük mindig csak talpig sminkben, tökéletesen látja? Nem arról van szó, hogy hagyjuk el magunk és legyünk állatok. Hanem hogy egymás között meg lehet jelenni melegítőben, fáradtan, kócosan is, elviseljük a másik tökéletlenségét, ennek ellenére, sőt, ezzel együtt szeretjük. Pl. azzal együtt, hogy pukizik. Ez alatt én nem azt értem, hogy passzióból eregeti a galambokat megállás nélkül, külön felhívva rá a figyelmet, a másik orra alá, hanem ha olyanja van, elengedheti anélkül, hogy égni kellene a fejének miatta.
2011. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos a pukizás visszatartó készség a záróizmok fejlettségével is összefüggésben van. Aki véletlenül a párja előtt pukizik, az nem azért csinálja, mert milyen jó poén, hanem mert van olyan hogy egyszerűen nem tudod visszatartani. Én velem ez már előfordult és majd bele haltam a szégyenbe. Ha a párom nem lett volna megértő, elástam volna magam, olyan megkönnyebbülés, hogy nem cikizett érte.


Hagyjuk ezt, ez nagyon rossz érv. Akinek a záróizma gyenge, az be is szarik, nemcsak a pukizásra vonatkozik a tartási gyengeség. Vagy te az párod orra alá is tojsz? Na ugye, hogy nem?

2011. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!