Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom rokonai azt mondták...

Párom rokonai azt mondták csalódtak bennem. Ezért?

Figyelt kérdés

A párom orvosira jár én meg pszichológia szakra (klinikai pszichológus szeretnék lenni). Nem rég találkoztunk egy rokonnal, aki a pofámba vágta, hogy én ápolónőnek kellett volna menjek, hogy a párom "keze alatt" tudjak dolgozni...és hogy csalódtak bennem...Ez most komoly? Hogy lehet ilyent mondani, milyen alapon? És nem értem, miért kellene ápolónő legyek, attól, amiért a párom orvos? :-S Teljesen lehurrogva voltam, alig tudtam szólni valamit...


Én ápolom a lelket ő meg majd a testet :D ha már így állunk... nem?


2011. jún. 10. 22:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Hát, ez a tipikus példája annak, hogy van A FÉRFI, meg vagyunk mi, nők. :D Sérted a hierarchiájukat. Ne törődj velük!
2011. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
nem kell foglalkozni vele..hülyék!
2011. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyék azok a rokonok, biztos jó beképzelt család lehet, arisztokratikusak.. ezeket ki nem állhatom kerülöm az ilyen embereket.. Ne foglalkozzál velük.. ez nagyon nagy hülyeség ezennel párodat is leszidhatnák ne legyen orvos inkább neked segítsen:D de most nem, most ki a párod hogy neked hozzá kellene igazodnod..
2011. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó, amit Te írsz..

A párod szülei meg idióták... és ha mérlegképes könyvelő lennél, vagy ügyvéd? Vagy a kereskedelemben helyezkednél el? Ez nekik miért nem tök mindegy? Vagy akkor mit mondanának? Akkor is inkább legyél ápolónő, még ha teljesen mást is tanulsz??

Beszéld meg pároddal, hogy ő hogyan érez, és max rakja rendbe ő a saját családját.. Te meg szard le őket.. :)

2011. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
:D én nem értem egyáltalán ez hogy fogalmazódhat meg valakiben és hogy tudja a képembe vágni:D
2011. jún. 10. 22:47
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

bocsi.. nem a szülei, hanem az a rokon..

(de amúgy a szülei hogyan vélekednek erről?)

2011. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
nem a párom szülei, őket ne bántsátok, nagyon szeretem őket. Távolabbi rokonokról van szó...ezért még meglepőbb a tény és a beleszólás:D
2011. jún. 10. 22:48
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

ez pont úgy hangzik, mint hogy kb. hat évvel ezelőtt, amikor zongoráztam, húgom pedig éppen beiratkozott hegedűre, anyám eldöntötte, azt képzelte, hogy én majd megtanulok annyira, hogy nekem kell kísérnem, ha fellép, stb.

(aztán kiderült, hogy a húgom tényleg tehetséges, kell neki a kísérő, de nekem nem megy annyira. akkor a pofámba kaptam, hogy na de miért nem gyakorolok többet.)

most meg kitalálta, hogy ha a húgom szerepelni jár, akkor el kell végeznem valami menedzserszarságot a nyelvszakom mellé és kötelezően tolmácsnak kell lennem. hát én meg szarok a fejére, hónapok óta ezen hisztizik.


tojd le magasról az ilyen okostónikat. megrekedtek valami idióta szinten, ennyi.

2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
jézusom...ez beteg...soha többet nem beszélnék velük...utálom az ilyen embereket...semmi közük hozzá,senki nem kérte a véleményüket..ennyi erővel hullamosó is lehetnél,ahhoz sem lenne semmi közük az ég világon...félnek,hogy okosabb vagy náluk vagy mi?! undorító...
2011. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A szülei nem szólnak bele semmibe ami velünk kapcsolatos. Egyébként támogatóak velem szemben, szeretnek. Elfogadták, hogy a párom velem boldog és nekik ez a fontos, elég régen együtt vagyunk 4 éve, szóval nekik az is oké ha tegyük fel el sem végzem az egyetemet (bár ez kizárva:P) :)
2011. jún. 10. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!