Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos feleségek! Ti hogy...

Kamionos feleségek! Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
az én párom 4-5 hetet van kint és utána csak egy hétvégét itthon.minden rám szakad,egyedül vagyok.hiányzik nagyon,és féltem.lassan bekattanok.ti hogy vagytok ezzel?
2009. márc. 16. 14:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
én a második "nagyokos" válaszolónak azt mondanám , hogy talán nem mindig úgy alakul az ember élete ahogyan szeretné akárhogy "kovácsolja" is azt és hiába veted meg jól az ágyad néha akkor sem tudsz jól aludni.konnyu más felett pálcát torni.már neharagudj, de neked mindig úgy sikerultek a dolgaid, ahogy elképzelted ahogy te alakítottad? nem lehet , hogy egyszeruen csak jó helyre szulettél és szerencsés voltál?
2009. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
100%
Az én férjem is sofőr, csak szombat, vasárnap van itthon.Én 3-gyerekkel vagyok .Nagyon nehéz,nálunk a gyerekek fegyelmezésével van a baj,lazábban veszik a dolgokat és itthon elszabadul a pokol, már kész vagyok idegileg.Nagyon hiányzik,apa főleg esténként.
2009. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
én is tisztában vagyok hogy benne van a pakliban hogy esetleg prostituálthoz fordul,,de ezt meg is beszéltük.ennyi erővel nekem is ugyan annyi félre kacsintani.az egyik legfontosabb dolog a bizalom.remélem kapok választ kamionos feleségektől is...mert sajnos az elején elindult egy másik téma,ami nem a kérdéshez tartozott.
2009. márc. 16. 18:46
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

szoljak hozza mint ferfi es kamionos is !!!

en ugy oldom meg a problemat h a felesegemet es a gyerekemet neha amikor idejuk van viszem magammal ha hosszu az ut legalabb egy kis nyaralas is van nem csak otthon hagyom es intezen mindent mert az a dolga. Ilyenkor a szulok vigyaznak a hazra vagy a haverekbol egyik oda koltozik. Mas kamionosok miert nem gondolkodnak igy s legalabb az anyanak is a stresz helyzete is elmulik. Evente van minimum 5 ilyen kirandulas es boldogok vagyunk s megjegyeznem h soha nem voltam prostival, s nem is lennek mert szeretem a felesegemet es az 1 eves gyerekmet. Tartsatok ki "otthon hagyott" felesegek

2009. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
11:42 te egy rendes ffi vagy!
2009. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
én is mennék a párommal,de a huncargo egy rohadt egy cég lett január óta!!!!nem engedik hogy menjenek párok is.tavaly én is voltam vele.de amúgy is munka mellett nem tudnék vele kint lenni 4 hetet.mert ez a minimum amit egyhuzamban kint van.
2009. márc. 17. 14:34
 17/26 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én párom még csak tegnap kezdett el kamionozni.Első útja Angliába vezet.Nem tudom mi lesz,nagyon rossz,hogy nincs itthon.Bevallom őszintén,mióta elment,csak bőgök,mint valami kisgyerek.Itt van velem a 17 hónapos kislányom és ő vigasztal.Nagyon sajnálom őt is, mert nem tudja mi van.Tudod,mi már megszoktuk,hogy apa minden nap itthon volt velünk.Majd bele halok a fájdalomba.Remélem ez nem lesz mindig így.Akkor a Te férjed uniózik.Az én párom Hál'Istennek csak nemzetközizik.Én meg lottózok ezerrel hátha nyerünk és nem kell elmennie.Te mit csinálsz,hogy jobban bírd?Mivel foglalod le magad?

2009. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
kedves utolsó:tudom nem vigasz,de idővel kicsit könnyebb lesz.ezt tudom.néha inkább az a rossz hogy mindent nekem kell intézni.de tudom hogy miattam teszi.gondolj arra nekik rosszabb.mi mégis csak itthon vagyunk,konfortban a családunk és barátaink között.én mit csinálok?halál unalom.munkát keresek.netezek főzök,takarítok,tévézek.végre itt a tavasz,sokat megyek sétálni.foglald le magad.csak az este ne volna ilyen rossz...az maga a pokol nekem.lefeküdni,felkelni....nélküle.
2009. márc. 23. 17:42
 19/26 anonim válasza:
100%
Szerintem meg kell próbálni jól szervezni a dolgokat.Az én párom 2 éve kamionozik, 4 hét távol -1 hét itthon. 16 év házasság után sem könnyű, de van egy 7 éves kislányunk, akivel gyorsan telik az idő. Hétköznap dolgozom, de szabadidőnkben sokat ügyeskedünk és főzünk együtt, jelesebb napokra gyerekzsúrokat szervezünk, ahová az anyukák is jönnek és így van kivel megbeszélni dolgokat. Mindenki hoz valamit, így anyagilag sem megterhelő, csak bírni kell a gyerekzsivajt és elviselni a kupit ami utánuk marad. Apát nem tudom pótolni, de próbálom kitölteni az üres napokat. A család is segít, szóval nem érzem, hogy magunkra maradtunk volna. Apa hétvégenként telefonál, ilyenkor a kislánnyal beszélget, hétköznap én hívom és megbeszéljük a fontos dolgokat. Idén már iskolakezdés, szerencsére éppen itthon van a nagybevásárlásra. Ha Apa itthon van sok időt töltünk együtt, de most 3 hét szabin van, így nyaralásra is jutott pár nap. A kislány imádja Apát, a fotója a párna alatt van alváskor, sírás van ha elmegy és persze időnként elpityeredik, mert hiányzik Apa, de okos kislány, megérti, hogy dolgoznia kell, mert sajnos nincs semmi közelebbi munka. Időnként meglepetést készítünk és elrejtjük Apa csomagjában, rajzot, fotót, csokit, kabalát, ami eszünkbejut. Persze vannak napok amikor nagyon rossz, például a vihart nehezen viseljük és jó lenne több közös programot együtt tölteni és valóban nincs itt minden szülinapon sem az ovis ballagáson, de amint lehet bepótoljuk együtt, hiszen nem a dátum számít. Nehéz egyedül, de nincs értelme ezen rágódni, olyan jó mikor van miről mesélnünk és mosolygós családot akar látni amikor hazajön nem siránkozást hallgatni.
2009. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!tudom igazad van,de hidd el én is könnyebben viselném ha 1 hetet lenne itthon.ő4-5-6 hetet kint van,és csak 1 hétvégét itthon.álltalában péntek késő este vagy éjjel jön,és vasárnap éjjel megy is vissza.szabira meg el se tud jönni,mert nem fizetik ki neki és nem tehetjük meg hogyne kapjon fizetést.mert őt km-re fizetik.de sajna nincs más hely.nekünk nincs gyerekünk,szüleim meghaltak,a családom pedig 350 km-re lakik.nincsenek barátaim se még mert 5 hónapja lakunk itt.szóval egyedül vagyok.
2009. aug. 8. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!