Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Buszos felesegek, hogy birjato...

Buszos felesegek, hogy birjatok a ferjetek nelkul?

Figyelt kérdés

Az en ferjem buszozik jarja kulfoldet most is lent voltak Bar-ba a kikotonel 2 hetig nyaralt a csoportal, O volt az egyik sofor, csak annyi teendoje volt h le vigye oket oda es haza hozza, kaja es a szallasa biztositva volt. En is elmentem volna de nem engedte mert arra hivatkozott h mar nincs hely mert meg erdeklodte, mindig ez van ha kell menjen hosszu utba, a masik sofor felesegevel latasbol ismerjuk egymast es kerdezte h miert nem mentem pedig volt meg 3 hely, hirtelen azt sem tudtam h mit mondjak. Legalabb ha nem vitt volna engemet egyik fiunkat elvihette volna nem halt volna bele h vigyazzon rea. Nem is beszelve h amikor mutassa a kepeket a szajam tatva marad h milyen szep helyen jar mindig csodalatos alombeli kepek vannak


Ti hogy birjatok elviselni


koszonom a valaszokat


2009. júl. 31. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Húh,hát én nagyon elgondolkodnék,hogy őszinte -e a kapcsolatunk.Mert ha tényleg lehetősége lett volna magával vinni akár téged,akár a gyerekeket,akkor csak volt valami(valaki)oka,hogy nem tette,sőt hevesen tiltakozott ellene.Most komolyan,ki tudnám herélni az olyan pasikat,akik pofátlan módon élik világukat,tekeregnek nőznek a nagyvilágba,a feleségük meg otthon a gyerekekkel.

Beszélgess el vele komolyan,hogy mennyire fontos neki a házasságotok,hogy van-e valakije esetleg.

Egy barátnőm járt nem rég úgy a szemét férjével,hogy az kiment külföldre dolgozni,össze-vissza hazudozott neki hónapokig,hogy nincs munkája azért nem küld neki pénzt,aztán ismerősöktől megtudta szegény,hogy kint már együtt élt egy másik nővel.Na pfff szegény csaj,Ő meg itthon a gyerekkel csináljon amit akar.

Mindenképpen ültesd le a férjedet,és beszéljetek egymással őszintén.Mert az ok,hogy neki ez a munkája,de ha össze lehetne kötni a szórakozással együtt,ahogy a kollégái is teszik,akkor érthetetlen a viselkedése.

Öntsetek mielőbb tiszta vizet a pohárba.

Remélem nem kell csalódnod,sok szerencsét.

2009. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez így nincs rendjén. Lehet már nem szeret veled nyaralni , lehet h csajozik de valami nem normális, mert az én férjem mindenhova magával vinne, sőt rosszul érzi magát nélkülem. Beszéljétek meg, az is lehet csak félreértés.
2009. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

nem akarok semmi rosszat mondani,de én úgy gondolom,hogy a buszsofőrök és a kamionsofőröknek van a legrosszabb hirük.

a volt barátom apukája kamionsofőr,folyton csalja a feleségét mikor úton van,de szegény asszony otthon van,és őt nem érdekli,a két gyerek miatt sem,meg abból a sofőri fizetésből nyugodtan eléldegélnek.

Szerintem van aggódásra okod,és ez sajnálatos!

2009. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem kérdeztél rá a párodra,hogy most akkor hogy is van ez?
2009. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
tuti csajozik, te meg itthon sajnálgatod és jajgatsz érte! már csak azért is sejtem, mert az egyik barátnőmnek is ilyen buszos pali a barátja,(persze nős a pali!) és mindig a barátnőmet viszi az útra nem a feleségét. hehe, jó vicc!!! hülye feleségek!!!
2009. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában a kamionsofőröknek, minden országban van egy barátnőjük. A te férjedet már kint várta a szeretője, azért nem vitt magával. Ő elmondhatja magáról, hogy minden országban van egy nője, és igen Magyarországon 1 felesége. Nagyon gyanús, hogy így van!
2009. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!