Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionos feleségek! Ti hogy...

Kamionos feleségek! Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
az én párom 4-5 hetet van kint és utána csak egy hétvégét itthon.minden rám szakad,egyedül vagyok.hiányzik nagyon,és féltem.lassan bekattanok.ti hogy vagytok ezzel?
2009. márc. 16. 14:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Igaz, én nem vagyok kamionos feleség, de a legjobb barátnőm az. Ő most tudta meg, hogy ismét terhes, és gyakorlatilag kifordult magából, hogy még évekig megint otthon kell maradnia, egyedül, nem mehet vissza dolgozni. Alig tudtam kicsit helyrehozni. Ő most elment pszichiáterhez, nem tudom majd mennyit segít rajta. Sajnálom nagyon, akik nem tudják kezelni ezt a helyzetet, viszont azt is mondtam neki, hogy ő ezt tudta, vállalta, akkor viselje. Ők együtt éltek előtte, szóval tudta, hogy mennyit van távol. Neki is ez a legfőbb baja, hogy eleve minden rá szakad, meg ugye hetekig egyedül hááát...nem mindenki képes rá.
2009. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Elso valaszado, mar bocs, de miert nem vedekezik a baratnod? Es ha annyira nehez es rossz egyedul, miert tartja meg a babat igy boldogtalanul. Vagy ha mar jon a baba, mindegy? Eleg furcsa felfogas. En nem tartanam meg, hiszen ha a mama nem boldog, a baba sem az!
2009. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok, akarták a babát. CSak gondolom így hatott rá, a sok évi egyedüllét , plussz hogy két gyerekkel gyakorlatilag megint csak egyedül marad.
2009. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha akartak a babat, akkor ok. Az meg a jobbik eset, mint egy veletlen porontyot a vilagra hozni, csak ugy. Bocs, nem akartam megbantani a baratnodet, csak tudom mennyire nehez egyedul egy kicsi manoval.

Azert az jo, hogy anyagi gondja nincs, tudod sok helyen az van.

Hat, mindenkinek van valami fajdalma. Ez az elet.

2009. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyagilag sem tökéletes a kép, szerintem ez is közrejátszott a kiborulásában. A gyed amit kap nevetséges, a férje keresete meg elmegy a törlesztőre, a maradékot felélik, ill a szülőktől kapott kölcsönt is fizetik vissza.
2009. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Akkor meg annyira nem tudom sajnalni, ne haragudj. Egy gyerekuk van, elhiszem hogy szeretnenek megegyet, de nem mindenaron, nem? Inkabb eggyel boldogan, mint 2-vel a folytonos problemak kozepette boldogtalanul. Ilyenkor lehet azt mondani, hogy mindenki a maga eletenek a kovacsa. Szoval minden nem megy, valamirol le kell tudni mondani (a 2. babarol). Azt gondoltam azert egy kamionos fizetesbol jol megelnek. De mindegy, en szeretem azt a mondast is, hogy mindenki addig nyujtozkodjon amig a takaroja er.

De te legalabb tanulsz az o eletebol.

2009. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Bar az en parom nem kamionos, de ezzel az erovel az is lehetne. Reggel megy este keson jon , eszik , furdes , alvas. Vasarnap van egyedul itthon,amikor is a haromnegyed napot atalussza a faradsag miatt. Ram is minden ram marad. A haztartas, fozes , vasarlas , ami ugye a nok feladata, de azert ha jo melletted van a parod, van kihez szolni. Nekem sincs ez meg. Butor vasarlasnal egyedul vagyok, hazaszallitasnal szinten es meg az osszeszereles is ram var , mert vasarnap nem szabad kopacsolni itt. Tehat teljes a katasztrofa , igy valojaban egy delutant toltunk egyutt , ami borzaszto nehez . Telefonalni nem nagyon lehet , mivel eletveszelyes, tehat ott vagyunk ahol a part szakad... Penz az elmegy , nem a legtobb , de meglehet belole elni. Azert elgondolkozik az ember , hogy erdemes-e. Neki kitartast , mast nem lehet mondani, de jarjon el tarsasagba es akkor nem erzi magat olyan egyedul ! :)
2009. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van egy ismerősöm aki kamionos feleség. Egész nap a számítógép előtt ül, nem csinál semmit... benyalta magát egy adminisztrátori állásba a neten valahol és most azzal foglalja el magát... persze a férje csalja orrba szájba, ő meg nem feküdt le senkivel időtlen idők óta... egyébként nagyon rosszindulatú, simlis nő. Sajnos az évek is megfogták, megöregedett, egy kövér rosszmájú ember lett belőle.... a férje menekül otthonról, ő örül ennek az állásnak mert nem bírja a feleségét.

Sajnos ilyen is van!

2009. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Kezdjetek el nyugodtan lepontozni, mert néhány konzervatív embernek nem fog tetszeni az, amit írni fogok.


Prostituáltként dolgoztam (azóta már két diplomám is van) és nincs jó tapasztalatom a kamionsofőrökről, mindegyiket várja otthon haza a felesége és a gyereke(i), de átlagosan 10 sofőrből 5-6 igénybe veszi a "rossz lányok" szolgáltatásait. Nézz valahogy a körmére a férjednek, légy szíves!

2009. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
ezzel szerintem mindegyik kamionos feleségnek tisztában kell lennie ez úgymond "benne van a pakliban", a férfiak már csak ilyenek.
2009. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!