Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárok mellé állt az anyám...

A tanárok mellé állt az anyám nem mellém. Jogos?

Figyelt kérdés
Feleltetett matekbol az a nő, és direkt nehéz anyagból feleltetett, pedig tudja, hogy nem az erősségem a matek. Nem is mondtam végig, azt mondta nem írja be, de még is beírta az 1est. A tzre is több mint 1 órát tanultam, és még is 2es lett.:S És akk még tanárnak áll feljebb! Tesiböl is azért kaptam 2est, mert nem bírja a tanár a képemet, és ezt így megmondta, holott 1 láyn aki felpofozta, az 5öst kapott. És neki meg bírja a képét??? Amugy 8.os vagyok, 3 hét van még a suliból, első félévbe sokat tanultam, már csak ritkán, de akkor is.. Meg azt hiszik, hogy én okos vagyok, közbe pedig nem, mindkét szülőmnek 8 általánosa van. És akkor folyotn azt mondják, hogy én okosabb is lehetnék, ha kihoznám magamból. És anyám ma melléjük ált!! De ugye h nem volt jogos?????
2011. máj. 23. 16:28
1 2 3 4 5
 41/50 sz12 ***** válasza:
na jó ez kamu. köszönjük emese...:D
2011. máj. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
27%
Azt a cigány k*rva anyádat...
2011. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
50%
Ez már egyre zavarosabb, meg mondom őszintén ha most így állsz a tanuláshoz meg a tanárokhoz mi lesz akkor a gimiben? Érettségit nem adják olyan könnyen ahhoz kb fél napos tanulások kellenek hogy 3-4 es esetleg 5 ös lehessél. Ha szakmát akarsz akkor menj szakközépbe vagy szakmunkásba. Ha napi 1órát tanulsz akkor kb lesz 2es érettségid vagy az sem, semmi sem lehetetlen, de ez hozzá állás kérdése, legtöbb szakmához meg már az érettségit követelik mindegy hogy hányas de legyen legalább meg. Jobb ha tanulsz és akkor nem fogsz napi 12 órát robotolni.
2011. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
50%
Teljes mértékben a tanáraidnak van igaza. Ha tudtad volna az anyagot, bármennyit szemétkedik a tanár (bár nem gondolom, hogy azt tette), átmentél volna. Nem kell ahhoz magántanár meg pénz, hogy valaki jól tanuljon, elég ha leül, és elolvassa a könyvet. Ha nem érted az anyagot, akkor nem lesz elég egy óra. Én a helyedben azzal sem dicsekednék, hogy nem jársz be tesire. Az élet kemény, és mindent magadért csinálsz. A főnököd le fogja szarni, hogy mi az erősséged, meg hogy cigány vagy, ha nem teszed a dolgod, ki leszel rúgva. Az érettségiig hosszú az út, sokat kell tanulni. Ha pedig ilyen marad a helyesírásod, nem jutsz el odáig, az biztos...
2011. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
29%
Nyomorék vagy, ennyi. És szerintem buta is, mmint ez látszik a stílusodból, tuti én is utálnálak.
2011. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
63%

Most nem azért,de én nem bírom elhinni,hogy ilyen gyökér emberek vannak,és ilyen stílusban kell írni. Úgyhogy olvasgatva a kérdező kommentjeit,egyre biztosabb voltam abban,hogy ez csak kamu,és valaki unatkozó emberke szivatja itt a népet.

Aztán láttam,h roma vagy. Így már minden világos. De azt nem értem,hogyha tényleg roma vagy,akkor miért hiszed azt,hogy akár téged,akár bármelyik rokonodat sittre fogják vágni,ha megverik a tanáraidat. Még nem tűnt fel,h mindenki fél a fajtádtól? Cigányokat nem küldenek csak úgy sittre,mert az UGYEBÁR negatív diszkrimináció lenne...


Érdemben nem fűzök a kérdésedhez hozzá semmit,mert mindent leírtak az előttem szólók....


Jah,és csak hogy megnyugtassalak: nem kell neked se érettségi,se diploma,se semmi,mert úgyis kapod majd a magas összegű segélyt meg az ingyen lakást. Én ezt nem is sajnálom tőled,cserébe viszont egyet kérek: NE SZAPORODJ!!!! (úgyis a fogamzásgátló is ingyen van nektek....)

2011. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
73%
nekem középsuliban 1 napnyi tanulás kellett a 3ashoz. 1 óra még az alapokhoz se volt elég erre itt pampogsz h jogos-e olyat kérdezni amit nem tudsz? hát ez az alapja mindennek. nem olyat kérdeznek amit mindenki tud hanem találomra az anyagból
2011. máj. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
48%
Én is hozzátenném: egy óra tanulás arra elég hogy kicsit átolvasd és átgondold az anyagot. Édes kevés!Ha komolyan veszed egyszer a tanulást, akkor majd rájössz erre is. Egy óra semmire sem elég.Sok sikert a továbbiakhoz.
2011. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

"És akkor folyotn azt mondják, hogy én okosabb is lehetnék, ha kihoznám magamból."



"Könyü nektek , mert van sok pénz, de nekem, akinek a szülei is azt mondják, hogy ne tanulj, hát k.va jó!!! És nem vagytok a helyembe, a családtagjaim és kinéznek má mert annyit tanulok, azok folyton buknak, de én csak tanulok tanulok tanulok.."



Hogy is van ez most? Elég ellentmondás a kettő...

2011. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

mekkora nyomorék vagy, istenem

az a baj veletek cigányokkal, hogy akkora beképzelt bunkók vagytok, meg miaz, hogy megveritek a tanárt? száljál már viiszza a földre, légy szíves. ha mindenki csak abból felelne, ami megy neki, akkor mindenki kitűnő lenne. Én sem értem a matekot, 3as lettem belőle, teljesen jogosdan, nem megyek pattogni, hogy miért lett hármas, mert tudom, hogy a hülyeségem miatt (gimi) attól mert én összeadni tudok pl, attól még az anyagot fogja kérdezni te gyökér

aztán tessék dolgozni, nem az adófizetők pénzén, mert anyumék nem azért dolgoznak, hogy az ingyenélőket elztartsák

2011. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!