Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire lenéznek a mellem...

Ennyire lenéznek a mellem miatt! MIt tegyek?

Figyelt kérdés
MIndenki, mindig csúfol. Még csak 14 vagyok, nem is csodálkozok, hogy nincs még mellem, mert fiatal vagyok még, nőhet. DE a többiek ezt nem fogadják el. Lenézően beszélnek velem, folyton beszólnak, mindig azzal vannak, hogy miért vagyok lapos. Elegem van a megalázásból! Már nem lehet nem odafigyelni. Mit tegyek?
2011. aug. 14. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Csak csúfolni akarnak, nem kedvelnek téged abban a közösségben. Menj el máshová.
2011. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Kezdj el mell formáló gyakorlatokat csinálni,és szerintem sürgősen hagyd el azt a közösséget,nehogy kikészítsenek idő-nap alatt.
2011. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nem a külső, a kisugárzás a lényeg, légy magabiztos, ha d lássák , hogy te így vagy önnmagad !
2011. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szépen intézd el őket,visszaszólás,és megalázás stb.stb. amelyik jól esik. Sok sikert! :)
2011. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

engem meg azért aláztak meg sokáig a lányok, mert sokáig szűz voltam. hát ilyen gonoszak vagytok :)


remélem ez jó lecke volt arra, hogy soha senkit ne csúfolj semmiért!

2011. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen nincs melled, semmi baj! nekem 19 évesen nincs...:S ne aggódj emiatt, én már kezdek hozzászokni.

ezek nem barátok, akik csak a külsőd miatt szeretnek, a barátok azok akiket a belsőd érdekel...:)

2011. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is beszólogattak a haverjaim de csak poén szintjén de az mondjuk nem zavart...nálad más a szitu sajnállak :S annyit tehetsz h nem foglalkozol velük és menj el onann vagy vissszamondod nekik hogy na és mi van akkor :D vagy legalább nem fog lógni...stb :)

17/L

2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes dolog, ez. Nekem pl nagy melleim vannak és 14 évesen is volt, engem meg tejcsárdának csúfoltak :/ Ne foglalkozz velük, ha magadra veszed, nem állnak le a büdös életben sem.
2011. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok és még gyakorlatilag most sincs mellem. Jó...bevallom egy kicsi van, de vizes borogatással elmúlna azt hiszem:P

Hidd el engem is csúfoltak, de nem érdekel...persze akkor nem esett jól. A nagymellű barátnőim kicsi melleket szeretnének, a kicsi mellűek nagy melleket, az élet nem igazságos:P

Lehet, hogy gimiben vagy 8. ban ez a legfontosabb, de később biztosan nem. Nekem sem volt 5-8 ban "barátom" rám se néztek a fiúk, mert "lapos" voltam.

Most meg már négy éve van egy kiegyensúlyozott párkapcsolatom és a páromnak így tetszem ahogy vagyok. Mindig azzal vigasztal, hogy 70 évesen legalább nem fogom letaposni a melleimet amikor kilépek a kádból:)))


A nagymellű, csinibaba volt osztálytársaim meg játszák a K-t nincs egy normális életük. Én inkább kis mellel boldogan:)

Fel a fejjel

21-L

2011. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben jártam. Rengetegen megaláztak 14-15 évesen amiatt, hogy lapos voltam, de egy idő után már nem érdekelt, hogy ki mit mond. Ha majd nő egy kicsit a melled, akkor hordhatsz push up-os melltartót. Egyébként meg, ha Te meg vagy elégedve magaddal, akkor ne foglalkozz ilyenekkel.
2011. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!