Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárok mellé állt az anyám...

A tanárok mellé állt az anyám nem mellém. Jogos?

Figyelt kérdés
Feleltetett matekbol az a nő, és direkt nehéz anyagból feleltetett, pedig tudja, hogy nem az erősségem a matek. Nem is mondtam végig, azt mondta nem írja be, de még is beírta az 1est. A tzre is több mint 1 órát tanultam, és még is 2es lett.:S És akk még tanárnak áll feljebb! Tesiböl is azért kaptam 2est, mert nem bírja a tanár a képemet, és ezt így megmondta, holott 1 láyn aki felpofozta, az 5öst kapott. És neki meg bírja a képét??? Amugy 8.os vagyok, 3 hét van még a suliból, első félévbe sokat tanultam, már csak ritkán, de akkor is.. Meg azt hiszik, hogy én okos vagyok, közbe pedig nem, mindkét szülőmnek 8 általánosa van. És akkor folyotn azt mondják, hogy én okosabb is lehetnék, ha kihoznám magamból. És anyám ma melléjük ált!! De ugye h nem volt jogos?????
2011. máj. 23. 16:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
De, jogos volt. Majd rájössz.
2011. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
H.ülye k.öcsögög!!! r.ák a fejét az öszesnek!! :@:@
2011. máj. 23. 16:32
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem csodálom, hogy nem bírják a képedet... :)
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Legtöbb suliban ez így van de ha mész középbe ott csak nehezebb lesz, bár szerintem nem jogos hogy anyád a tanár mellé áll és nem melléd. De ez függ a hozzá állásodtól is mert amit leírtál abból nagyon nem tudom ki következtetni.
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%

Szép is lenne, ha mindenkit csak abból feletetnélek, ami az erőssége! Olyan nincs,hogy nem az erősségem, akkor ne írják be az egyest!

De igaza van az elsőnek, majd rájössz!

2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 sz12 ***** válasza:
89%

Egyetértek az elsővel. Idővel rá fogsz jönni.

Nem hiszem, h azért van csak 8.általánosuk mert annyira hülyék voltak h sehova se vették fel, hanem mert biztos nem tehették meg, h továbbtanuljanak.

2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
81%
Látom, a moderátorok kijavitották a kérdést.Csak azt nem értem, hogy sok normális kérdést más okokból törölnek, akkor ezt miért hagyták bent?!Örök rejtély...
2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
69%
Most ez kinek szólt,az első válaszolónak? :D Lehet,hogy jogos,bár én utálom az összes tanárt és megértelek!!
2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok. Hidd el nekem, a legjobb, ha elfogadod, és tanulsz tovább, főleg a GyK oldal helyett:-)
2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egy órányi tz-re tanulást nem nevezném soknak... A tesi tanárnál lehet, hogy igazad van, ahhoz jobban kéne ismernem a sztorit, hogy ítélni tudjak.
2011. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!