Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárok mellé állt az anyám...

A tanárok mellé állt az anyám nem mellém. Jogos?

Figyelt kérdés
Feleltetett matekbol az a nő, és direkt nehéz anyagból feleltetett, pedig tudja, hogy nem az erősségem a matek. Nem is mondtam végig, azt mondta nem írja be, de még is beírta az 1est. A tzre is több mint 1 órát tanultam, és még is 2es lett.:S És akk még tanárnak áll feljebb! Tesiböl is azért kaptam 2est, mert nem bírja a tanár a képemet, és ezt így megmondta, holott 1 láyn aki felpofozta, az 5öst kapott. És neki meg bírja a képét??? Amugy 8.os vagyok, 3 hét van még a suliból, első félévbe sokat tanultam, már csak ritkán, de akkor is.. Meg azt hiszik, hogy én okos vagyok, közbe pedig nem, mindkét szülőmnek 8 általánosa van. És akkor folyotn azt mondják, hogy én okosabb is lehetnék, ha kihoznám magamból. És anyám ma melléjük ált!! De ugye h nem volt jogos?????
2011. máj. 23. 16:28
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
76%

Milyen iskolaba jarsz Te, ahol felpofozzatok a tanart? Meg tesiban is 2-es vagy, gondolj bele.

Mindenkit biralz, szidsz, felelossegre vonsz, hibaztatsz, csak magadat nem.

2011. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
hehe utolso leglaább nem vagyok egyedül.:D:D Amugy 8 általánosuk van, szakmunkésba járták, de nem végezték el, de nekem lesz éretségim.;)
2011. máj. 23. 16:36
 13/50 anonim ***** válasza:
95%

Fel kéne nőni és nem lázadni.

Tök mindegy, hogy anyuci vagy apuci milyen eredménnyel él a világban, hogy van-e diplomája vagy esetleg épphogy kijárta a 8 általánost.

Nem nekik tanulsz, hanem magadnak.

A tanár nem fog azért különbséget tenni közted és a többi 400 diákja között, mert éppen nem bírod megjegyezni azt, hogy 1+1 = 2. Neki nem ez a dolga!

1 órát tanultál a tz-re és 2 lett?! Óhh baxki ... de s*ar ... mondjuk ha 3 órát tanulsz rá, akkor lehet 4 vagy 5-ös is. Gondolom, az internet és a haverokkal lógás sokkal jobban lefoglal így 14 - 15 évesen. Teljesen jogos, értelmesebb, mint megtanulni írni, olvasni és számolni ... az általános intelligenciát inkább nem is mondom.. gondolom a történelem is a gyengéd.


Az, hogy keresed a kifogásokat, még nem ment meg attól a ténytől, hogy semmire se fogod vinni az életben.


Ha ennyire lázadsz, hagyd ott a sulit. Anya meg apa biztos megdicsér. Valószínűleg nem a családi pótlék miatt járatnak iskolába, te észlény.



U.i: jöhet a lepontozás, már ha tudod, hogy melyik jelre kell ahhoz kattintani!

2011. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
16:36 dögö.jj meg. Én már többre vittem mint a szüleim, mert amint látod, írni olvasni tudok!! És gazdag leszek hehe;);) Egyébként tesiböl is azért vagyok 2, mert egész évben nem tornázok, mert a tesitanár nézi az összes puja seggét, meg fogdos minket, meg beszologat, h de dagatt vagy stb.. És én ebböl nem kérek köszi csak be megyek a felméröre és kapom az 5öst mindig ha meegcsinálomm ha meg nem ez van.;)
2011. máj. 23. 16:40
 15/50 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Most pont abban a korban vagy, amikor az ember elkezd lázadozni, ha úgy érzi, hogy igazságtalanság érte. Úgy érzed, hogy jogtalanul adta a tanár az egyest, és még a szüleid is a tanár oldalára állt. ez sérti az önérzeted, ami érthető.

Próbálj meg lenyugodni. Legközelebb matek órán menj oda a tanárhoz, és totál nyugodtan kérdezd meg, hogy a következő órán javíthanál-e, és ha igen, akkor milyen témából. Hidd el, meg fog enyhülni a tanár, és segíteni fog.

Anyud és apud biztos azért hajt téged, mert tudják, hogy okos lány vagy, és szeretnek. Szeretnék, ha te többre vinnéd, mint ők.

Fel a fejjel! :)


31L

2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
85%
Az érettségi két t...így nem biztos, hogy meg lesz az! Mellesleg nekik volt igazuk. 1 óra tanulás? Ugye tudod, hogy középsuliban ez semmit sem fog érni? Van, hogy egész héten tanulsz minden délután estig, és még úgy se biztos, hogy jó lesz, mert lehet kifogsz olyan tanárt, aki kemény dogákat állít össze és komolyan veszi a tanítást.
2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
83%
Jogos, mert nem akarják, hogy buta legyél. És neked érettségid? Így? Ugye tudod, hogy a matek kötelező és ott sem az erősségedet kérdezik? Ülj le és tanulj!
2011. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
83%
Gyakorlatilag most cseszed el az életed. Csak annyit kellene csinálnod, hogy tanulsz, és jó jegyeket szerzel. Nem azt kérik, hogy napi 12 órában dolgozz olyan munkavezetővel, akinek a szókincse felét a káromkodások teszik ki, nem kell különlegesnek lenned, csak annyira, hogy ne ketteseket, hármasokat vigyél haza. Ha a saját érdekedben nem megy, akkor azt csak magadnak köszönheted. De ha később szeretnél olyan szakmát tanulni, ahol számítottak a most elbaltázott jegyek, akkor kellemetlen meglepetésben lesz részed.
2011. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 sz12 ***** válasza:
100%

középsuliban 1 óra volt mire összegeztem, h miket kell megtanulni, nem, hogy ennyi ideig tanultam volna... a 9et se bírtam volna kijárni nemhogy leérettségizni...

ugyh a középsuliban ezt nem engedheted majd meg, hogy 1 órát fogsz tanulni( persze ha annyira okos vagy és mindent tudsz akkor persze)

és már 3 hét van a suliból bírd ki azt a kicsit.

2011. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
76%
Abszolút jogos volt, nem csak a matekkal van bajod, még írni sem tudsz bazzzdmeg!
2011. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!