Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárok mellé állt az anyám...

A tanárok mellé állt az anyám nem mellém. Jogos?

Figyelt kérdés
Feleltetett matekbol az a nő, és direkt nehéz anyagból feleltetett, pedig tudja, hogy nem az erősségem a matek. Nem is mondtam végig, azt mondta nem írja be, de még is beírta az 1est. A tzre is több mint 1 órát tanultam, és még is 2es lett.:S És akk még tanárnak áll feljebb! Tesiböl is azért kaptam 2est, mert nem bírja a tanár a képemet, és ezt így megmondta, holott 1 láyn aki felpofozta, az 5öst kapott. És neki meg bírja a képét??? Amugy 8.os vagyok, 3 hét van még a suliból, első félévbe sokat tanultam, már csak ritkán, de akkor is.. Meg azt hiszik, hogy én okos vagyok, közbe pedig nem, mindkét szülőmnek 8 általánosa van. És akkor folyotn azt mondják, hogy én okosabb is lehetnék, ha kihoznám magamból. És anyám ma melléjük ált!! De ugye h nem volt jogos?????
2011. máj. 23. 16:28
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
ajj annyit tanulok má akkora a fejem. És nem adják meg a jobb jegyet mert utálnaak engem.. És ez igy megy itt.. :S:S MEG vagyok skatulyázva rosz gyereknek.. De ugyis megverem az öszest ballagáskor!!!!
2011. máj. 23. 16:44
 22/50 anonim ***** válasza:
81%

Draga Majom,

Meg nem tanultal meg irni sem, legalabbis nem helyesen. Nagyon sajnallak.

2011. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
92%

ma 16:44


Ok annyit tanulsz, és mennyit gyakorolsz??


Odamentél a tanárhoz matekóra után, hogy legyen kedves írjon már össze neked pár gyakorlófeladatot óra után amiket aztán átnéz, hogy jól tudtad e megoldani??


Hány feladatod lett jó a dolgozatban?


Miért gondolod, azt, hogy a képed miatt kapsz egyest, ha tényleg nem tudsz semmit?

2011. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
De, tudjátok nekünk nincs sok lóvé, ls engemet soha nem járattak tnaárokhoz, soha nem mondták, hogy tanulj, soha nem segitetek nekem semmiben!! Könyü nektek , mert van sok pénz, de nekem, akinek a szülei is azt mondják, hogy ne tanulj, hát k.va jó!!! És nem vagytok a helyembe, a családtagjaim és kinéznek má mert annyit tanulok, azok folyton buknak, de én csak tanulok tanulok tanulok..
2011. máj. 23. 16:46
 25/50 anonim ***** válasza:
68%
Kis nyomorék vagy, neked se lesz több a 8 általánosnál, ezt már most megmondom..Inkább menj le a falu diszkójába, ott jól felcsinálnak, jöhetnek a puják(ahogy te mondanád), és majd néhány év mulva rájössz, hogy nem volt igazad.
2011. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 sz12 ***** válasza:
78%

nyelvtanból átengednek, ott nem szemétkedik a tanár??

akkor hagyd ott az iskolát és menj el dolgozni, ha már annyit tanultál.. kiváncsi lennék, h hány nap múlva sírnád vissza, hogy bárcsak iskolás lehetnék...

2011. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
65%

ma 16:46



Az életben soha senki nem fogja a füledet rágni, vagy csinálod magadtól, vagy kivágnak a francba mindenhonnan, aztán majd csodálkozhatsz, hogy miből élsz meg.

2011. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarok tolakodo lenni, de te roma vagy?
2011. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 sz12 ***** válasza:
74%
ahhoz, hogy gyakorolj nem kell külön tanár!!! mire való a korrepetálás???
2011. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj Kérdező!


Nem kell lóvé, sem magántanár, a tanárt kell nyaggatni, hogy segítsen neked, és tiszteld a tudását! Ha pedig nem érted, ha nem világos kérdezd meg mégegyszer!


KÉRDEZZ AMÍG NEM VILÁGOS!!

2011. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!