Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárok mellé állt az anyám...

A tanárok mellé állt az anyám nem mellém. Jogos?

Figyelt kérdés
Feleltetett matekbol az a nő, és direkt nehéz anyagból feleltetett, pedig tudja, hogy nem az erősségem a matek. Nem is mondtam végig, azt mondta nem írja be, de még is beírta az 1est. A tzre is több mint 1 órát tanultam, és még is 2es lett.:S És akk még tanárnak áll feljebb! Tesiböl is azért kaptam 2est, mert nem bírja a tanár a képemet, és ezt így megmondta, holott 1 láyn aki felpofozta, az 5öst kapott. És neki meg bírja a képét??? Amugy 8.os vagyok, 3 hét van még a suliból, első félévbe sokat tanultam, már csak ritkán, de akkor is.. Meg azt hiszik, hogy én okos vagyok, közbe pedig nem, mindkét szülőmnek 8 általánosa van. És akkor folyotn azt mondják, hogy én okosabb is lehetnék, ha kihoznám magamból. És anyám ma melléjük ált!! De ugye h nem volt jogos?????
2011. máj. 23. 16:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
82%

Gazdag leszel te,egy ilyen gyerek?Majd megnézzem 10 év múlva ott fogsz csövezni a Városközpontoknál, és majd akkor belegondolsz ,hogy bárcsak jobban tanultál volna vagy bárcsak.Én-is a tanárok mellett álltam volna mivel jogosan mondták azt ,hogy lehetnél jobb tanuló is csak nem meg tanulni hanem meg kell érteni a matekot.

Gondolkozz el ezen.

2011. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
59%

Nem bántani akarlak, de az hogy több mint egy órát tanultál matekra, az nagyon nem sok.

Én már nem is órában, hanem napban mérem a tanulást.

Ha nehézségeid vannak, akkor a tanárod is lehet h segít, vagy egy osztálytársad esetleg.

Én anyukám is csak kényszerből végezte el a gimnáziumot (és nem is túl jól) mégis egyetemre járok.

Tényleg nem megy úgy, mint annyak az ismerősomnek, akinek a szüleinek sokkal magasabb fokú tanulmányai vannak mint az enyémeknek, de ha nekem lesz gyerekem, akkor én már jobban mögé fogok tudni állni.

Szüleid lehet h csak 8 általánost végeztek, de megmutathatod nekik, mindenkinek, a tanáraidnak, hogy neked a gimnázium is menni fog.

A tanár meg sajnos abból feleltet amiből akar.

Én múltkor ugyan azt válaszoltam a dolgozatban egy kérdésre mint egy másik csaj, ő max pontszámot kapott, én meg 0-át....

2011. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, a szüleidet nagyon sajnálom, hogy ekkora "áldást" kaptak. Meg ne csodálkozz, ha rossz jegyet adnak a tanárok, ha ilyen szókinccsel rendelkezel, amit itt felmutattál nekünk. 16:36nek meg teljesen igaza van...
2011. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
66%

azt ne felejtsd el h mindenki saját maga miatt tanul.

engem sem cseszeggetek soha mégis egy elég komoly fősulira járok, (hozzáteszem , hogy a szüleim nem érettségiztek le).

és valakinek elég 1 óra tanulás valakinek sokkal többet kell egy jobb jegyért tanulnia..

és nem a tanárokat kell megverni azért ha nem olyan jegyet ad mint amilyet szeretnél hanem többet és mégtöbbet kell tanulni.

2011. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
36%
Jogos.. Örülj neki, hogy nem ment be anyád megverni a tanár hanem inkább mellé állt.
2011. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Igen, roma vagyok, de a rokonaim megakarják verni a tanárt, de nem akarom, hogy megverjék, mert mehetek a sitre..:S:S és én nekem lesz érettségim, meg szakmám, majd meglátjátok pár év múlva Đrágáim!!;)
2011. máj. 23. 17:02
 37/50 anonim ***** válasza:
74%

A tanár abból feleltet, amiből akar. Ha nehézből, akkor nehézből. Nem az erősséged? Hát ez nem így megy aranyom. Majd a főnöködnek is azt mondod a munkahelyen, hogy nem csinálod meg a könyvelés, mert nem az "erősséged"?:D

1 óra témazáróra tanulással meg ne csodálkozz, hogy kettest kaptál. Én fél napot tanultam tz-re úgy, hogy nem volt ismeretlen az anyag, mert óráról órára készültem. Egyetemen meg 3 hetet tanulok néha egy-egy komolyabb vizsgára, na erre varrjál gombot. Kicsit vegyél vissza az arcodból, ja és nincs igazad.

2011. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen magabiztos vagy, miért érdekel, ki mellé állt anyukád??
2011. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
76%

Csak engem emlékeztet a kérdező Szméagolra?

-Szegény kici Szméagolt mindenki bántja mert gyűlölik... de majd kiszúrjuk a kisz szemüket úgy ám drágaszágom...-

AnyámxD

2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
49%
Ne aggódj, sosem lesznek jobbak a jegyeid, ahhoz te eredendően túl hülye vagy. Biztos, hogy gazdag leszel, mivel cigány vagy, és úgyis megkapod majd a segélyt. Anyád tényleg nagy hibát követett el. Nem kellett volna teherbe esnie. Egy féreggel kevesebb lenne most a világon. (Mivel szellemileg visszamaradott vagy, segítek: TE vagy az a féreg.)
2011. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!