Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok és úgy érzem a...

Beteg vagyok és úgy érzem a párom nem áll mellém. Mi lenne a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés

Párom szerzett nekem náluk munkát, 1 hónapja, de közben beteg lettem, (hormonzavar) folyton rosszul vagyok, hányok, szédülök össze esek, vizsgálatok sora vár rám, ő meg közölte kidob, mert nem fog bent magyarázkodni mi lett velem.

Nem igen tudom mivan ilyenkor. (diákmeló lett volna).


2011. júl. 29. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Aki ilyen kedves úriember, akire ennyire lehet számítani a bajban, azzl jobb is ha nem tervezgetsz jövőt. Tojj a fejére, és jobbulást!
2011. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha valóban így van akkor szerintem egyértelmű...


Amúgy ne várd meg míg kidob, add meg magadnak és az önbecsülésednek azt az örömet, hogy te dobod ki ezt a tapintatlan embert.

2011. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál már terhességi tesztet?
2011. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Képzeld magad a párod helyébe.Nagy nehezen szerzel munkát a párodnak,mert megbízhatónak tartod,és ezt el is mondod a főnöknek.Ők megbíznak benned így adnak esélyt.A párod pedig lebetegszik,és bár garanciát vállaltál érte minden baja van,nem megy dolgozni.A főnök nem a párodra,hanem rád fog rossz szemmel nézni,és megbízhatatlan leszel,mert olyan embert vittél oda aki nem is becsüli a munkát..Ebben az esetben neked kellemetlen,mert neked kell magyarázkodnod..

Sajnos előfordul,hogy az ember pont akkor betegszik meg..de ha őszinte akarok lenni..a hormonzavar az nem egyik-napról a másikra jövő betegség mint a megfázás..Ha már az elején tudod,hogy hormonzavaros vagy,nem kellett volna kérned a párodat hogy szerezzen melót neked.

Na én ezért nem viszek senkit be a céghez..Nem tartom senkiért a hátam.

2011. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csináltam, negatív a doki is megnézet, az kizárt! vérvétel a következő lépés. enni se tudok csak napi 1x max 1 szinte.
2011. júl. 29. 00:27
 6/13 A kérdező kommentje:
másfél hónapa vitt be!! nem tegnap!! 2 hete is tudta h rosszul vagyok csak most derült ki mitől is!
2011. júl. 29. 00:29
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és az egész munka 1 hónap lenne..mivel diák vagyok..nem egy nagy dologról van szó..
2011. júl. 29. 00:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a párod ennyire nem érdekli mi van veled akkor nem érdemli meg, hogy vele légy. A főnők tudja, hogy beteg vagy, kérj igazolást az orvostól és mutasd meg neki, hogy nem lógsz, hanem beteg vagy, és azért nem mész dolgozni.

Jobbulást!

2011. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ráadásul e hónap végéig máshol dolgoztam volna de már onnan is az utolsó 2hétre táppénzre írtak, sajnos nem viccből lettem beteg.
2011. júl. 29. 00:36
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Undorító az ilyen "ember". Megérdemelné ő is ugyanezt!!!
2011. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!