Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok és úgy érzem a...

Beteg vagyok és úgy érzem a párom nem áll mellém. Mi lenne a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés

Párom szerzett nekem náluk munkát, 1 hónapja, de közben beteg lettem, (hormonzavar) folyton rosszul vagyok, hányok, szédülök össze esek, vizsgálatok sora vár rám, ő meg közölte kidob, mert nem fog bent magyarázkodni mi lett velem.

Nem igen tudom mivan ilyenkor. (diákmeló lett volna).


2011. júl. 29. 00:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes ilyen pasival hosszú távon tervezni. Ha ilyen miatt dobna, akkor inkább Te mondd neki, hogy menjen amerre lát.

Sajnos érthető amúgy, hogy ez neki kellemetlen, de gondolt volna bele ebbe az egészbe, amikor beajánlott, hisz ezek a betegségek tényleg nem egyik napról a másikra jönnek elő, csak kellett tudnia, hogy milyen vagy.


Annyiban egyetértek a 00:26-os válaszolóval, hogy ezért nem viszek be én sem senkit a céghez. Egyszer egy jó(nak hitt) barátnőmet ajánlottam be, aki 3 nap után betegszabira ment, azóta sem beszéltünk, hiába kérdeztem akkor, hogy mi baja lett. De közben meg én veszítettem az addig felépített hitelességemből, hozott nagyon kellemetlen helyzetbe ezáltal.

2011. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó: a főnököd egy előítéletes buta ember. Ha te valakit beviszel a cégbe, akkor csak annyit teszel, hogy beajánlod, de az már a másik emberen múlik, hogyan dolgozik és mit tesz - és éppen ezért attól a pillanattól kezdve, hogy betette a lábát a céghez, ŐT kellene megítélnie és elítélni a főnöködnek, nem pedig a téged miatta.


Kérdező: ha neked valódi és komoly bajod van, és ennyire nem számíthatsz a barátodra, akkor jobb tőle most megválni, mint pofára esni.


Egyébként a ez vagy az van, de én "éppen most lettem beteg" általában szomatizáció (a lelki problémák testi tünetekbe forgatása) - a felelősség alóli kibújás, félelem vagy nagyon durva negatív szülői parancs áll mögötte (pl."nem lehetsz jobb, mint én", nem nőhetsz fel"stb.) kőkemény önsorsrontás, ami mind tudattalan szintig van beégve. Szakember kéne neked is: először szakorvos a hormonproblémákra, aztán pszichiáter a lelkiekre. Az utóbbi után nem kell többé az előbbi.


És dobd már ki azt a fa--t a francba! Mielőtt téged hajít ki és még kevesebb lesz az önértékelésed, mint most.

2011. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ez a bajom nekem már több éve kijöt, kikezeltek, de most megint előjött pedig akk még bőven középiskolás voltam..
2011. júl. 29. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!