Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire lenéznek a mellem...

Ennyire lenéznek a mellem miatt! MIt tegyek?

Figyelt kérdés
MIndenki, mindig csúfol. Még csak 14 vagyok, nem is csodálkozok, hogy nincs még mellem, mert fiatal vagyok még, nőhet. DE a többiek ezt nem fogadják el. Lenézően beszélnek velem, folyton beszólnak, mindig azzal vannak, hogy miért vagyok lapos. Elegem van a megalázásból! Már nem lehet nem odafigyelni. Mit tegyek?
2011. aug. 14. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sincs túl sok, pedig már esélyem sincs rá a korom miatt, hogy nőjön.

Viszont én elejét vettem a csúfolódásnak azzal, hogy saját magam kezdtem el viccelődni vele, hogy "engem bezzeg orrba vág a lengőajtó", "ha mellbe akarsz vágni, akkor célozz pontosan, mert kicsi a támadási felület" és társai.

Mivel így már nem volt vicces, kifogtam a szelet a vitorlájukból és abbahagyták. Ha mégis mondott valaki valamit, akkor rákontráztam. Gyorsan le lehet így szoktatni az embereket, ha elveszed a játékukat.


Sőt, kifejezetten alacsony is vagyok (154 cm), azzal is viccelődtek, ugyanezt használtam akkor is. Igen, gyerekboltban vásárolok, igen más a levegő itt, igen létráznom kell, sőt, magas idegenekkel jól lehet ismerkedni a boltban, ha a felső polcról kellene valami. Ha székre állok, akkor új perspektívából látom a világot.


De a mellre visszatérve, néha még a férjem is viccelődik vele, pedig ha annyira zavarná, akkor nem lenne a férjem. Egyszer a zoknikat pakolta el, odafordult hozzám: "Ezeket ugye a melltartókhoz tegyem, mint optikai tuningot?"

"Nem drágám, az alsógatyáidhoz, hogy igazán nagy kannak tűnj."

2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsónak: :D :D :D nagyon jó volt a zoknis válasz :D


kérdező: közöld velük, hogy két szülés után neked nem fog a térdedig lógni az egész...

2011. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A "közösséget" sajnos nem tudom otthagyni, mivel osztálytársaim. AZthiszem én is majd viccelődni kezdek velük :D NAgyon jó volt az a zoknis poén :D
2011. aug. 15. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!