Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy esetleges öngyilkossági...

Egy esetleges öngyilkossági kísérlet felnyitná végre anyám szemét?

Figyelt kérdés
Anyámék belekényszerítettek a mostani sulimba (én is hibás vagyok, mert volt nem 1 esélyem, hogy elkezdjek tanulni, de én le*zartam, most már bánom...). Most pedig szeretném ott hagyni az egészet, mert rájöttem, hogy mikben hibáztam és szeretném kijavítani azokat, mert szégyellem ezt az egész mostani létemet úgy ahogy van, nem így szeretném leélni az életemet, de anyámék ezt nem engedik és nem hajlandóak semmi engedményt tenni. Meg lehet őket érteni, mert ők tartanak el, nyilván joguk van ehhez, de nekem ez nem jó, olyannyira nem, hogy mostanában rengetegszer elmélázok azon, hogy jó lenne meghalni, mert én egyszerűen nem bírom már ezt az egészet.
2011. ápr. 27. 20:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
35%
Vessd magad a dunába egy hidról az már nem csak kisérlet lesz jobban jársz. Lúzereknek nem áll a villá.
2011. ápr. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
94%

kezdem érteni. szóval lusta dög voltál, semmit nem tanultál, nem tudtál leérettségizni és anyukádék a sarkukra álltak és beraktak egy szakmát tanulni, hogy legalább el tudj helyezkedni.


tök igazad van, sírjál, hogy ilyen gonoszak ahelyett, hogy kiraknának az utcára!


ciki dolgozni??? 16 éves korom óta dolgozom, most 28 éves vagyok, van egy cégem, 6! szakmám van, most itthon vagyok babámmal de amint lejár a gyedem megyek még vissza tanulni, hogy bővíthessem a vállalkozásom teáor körét.

ne legyél életképtelen, 21 éves férfi vagy! tanuld ki a szakmád, bármi is az! aztán dolgozz a szakmádban közben estin érettségizz le!

2011. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Térj észhez még gyerek vagy aki előtt ott az egész élet. Mi van ha meghalsz tényleg képes lennél eldobni magadtól az életet azt amit még le sem éltél. Honnan tudod hogy miként alakul a sorsod hogy nem e lesz jobb. Az iskola sokszor nagyon nehéz de az élettel jár évekkel később hálás leszel amiért anyukádék nem hagyták hogy tönkre tedd az életedet.
2011. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy akar meghalni! Csak az anyját akarja zsarolni vele.

Ahelyett, hogy elhatározná mit akar és azt végigcsinálná. Ahelyett is sír mint a fürdősk.rva

2011. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Figyelj. Én csak annyit tudok hogy ha az édesanyád szeret téged, akkor megteszi neked. SEMMI KÉPPEN NE AKARJ MEGHALNI! NEM SAJÁT magad miatt, hanem a SZERETTEID MIATT! én már csak tudom milyen érzés, mivel az édesapám 8 éves koromban halt meg. mit szólna az édesanyád, ha esetleg sikerülne a kísérlet? szerintem állj ki magadért, semmi képpen se meneküklj a halálba, alkoholba, drogba, hanem felnőtt emberként, egyenrangú társként beszéld meg az édesanyáddal a dolgot!
2013. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!