Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy esetleges öngyilkossági...

Egy esetleges öngyilkossági kísérlet felnyitná végre anyám szemét?

Figyelt kérdés
Anyámék belekényszerítettek a mostani sulimba (én is hibás vagyok, mert volt nem 1 esélyem, hogy elkezdjek tanulni, de én le*zartam, most már bánom...). Most pedig szeretném ott hagyni az egészet, mert rájöttem, hogy mikben hibáztam és szeretném kijavítani azokat, mert szégyellem ezt az egész mostani létemet úgy ahogy van, nem így szeretném leélni az életemet, de anyámék ezt nem engedik és nem hajlandóak semmi engedményt tenni. Meg lehet őket érteni, mert ők tartanak el, nyilván joguk van ehhez, de nekem ez nem jó, olyannyira nem, hogy mostanában rengetegszer elmélázok azon, hogy jó lenne meghalni, mert én egyszerűen nem bírom már ezt az egészet.
2011. ápr. 27. 20:00
1 2 3 4 5
 1/45 napietus ***** válasza:
96%
ilyen eszedbe ne jusson! egyrészt, ha neadjisten sikerül, azt már nem lehet visszacsinálni. másrészt ezzel csak azt bizonyítod a szüleidnek, hogy tényleg meggondolatlan és felelőtlen vagy, aki nem tud józan döntéseket hozni.
2011. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
97%
Jah... Aztán a kísérlet túl jól sikerül.o.O Szerintem próbáld vele megbeszélni a dolgokat. Nyugodtan ülj le vele, úgy hogy ne zavarjon benneteket semmi külső körülmény, és őszíntén, komolyan mondd el neki, mit szeretnél.
2011. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Későbbi életedben meg majd szégyelni fogod.
2011. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Ha sikerülne azzal csak megoldanám a problémáimat. Próbáltam már vele beszélni, nem 1x, nem 2x, rengetegszer, de hajthatatlan.
2011. ápr. 27. 20:08
 5/45 anonim ***** válasza:
43%
Egy ujabb szülök által,tönkretett fiatal gratulálok,ne csinálj hülyeséget,ne kezdj el inni,mert se pia se drog se önmagad ellen furdulás semmi ilyen nem fogja a problémát megoldani.Mond el nekik ezt így,talán megértik ha nem akkor nem veled van a baj.
2011. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 napietus ***** válasza:
97%
az életben sokszor nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnénk. ha nem megy sehogy, akkor bizonyíts a mostani sulidban, hogy igenis érdemes bízni Benned, addig pedig viseld a sorsod nyugalommal. hidd el, lesznek az életedben ennél sokkal kellemetlenebb helyzetek is. túl kell élni.
2011. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
60%
Mutasd meg neki ezt a kérdéstt amit feltettél nekünk.Mutasd meg a válaszokat is. Ha ez nem nyitja fel a szemét akkor semmi...
2011. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
miért ha azt írjuk h igen akk megcsinálod? és akk mit mondasz h itt azt írták h igen közbe mm??eg mégse? hm
2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
88%

Mit szégyelsz? H nem bírtál tanulni mostmeg kötnéd fel magad? Elmondom neked ha sz*r az átlagod mehetsz akárhova nem kellessz 1ik suliba se.


Az életben nem bűn ha vki megbukik vmiből, mert legalább megtanulja jobban hogy mihez tartsa magát.

Járd ki ezt leendő nem tudom hány éved, v 1évet legalább és utna átíratkozhatsz.


De iet ne csinálj mert betegnek is fognak hinni aztán meg zártosztályon fogsz kikötni.

18/F

2011. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
97%
A sikerülnél rosszabb a félig-meddig sikerül, maradandó károsodással.
2011. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!