Hogyan derül ki, hogy szeret -e a párod? Mit tegyek, hogy észrevegye, szükségem van rá? Mit tennétek a helyembe, hogy észrevegye magát?
Vajon hogyan derül ki, hogy szeret -e a párod?
Jelenleg 24 hetes kismama vagyok és teljesen elvagyok hanyagolva.
Párom sosincs itthon, csak késő este. Állítólag maszekol, de pénz sincsen belőle. Hazajön vacsora, fürdés, laptop és alvás. Ez megy már hetek óta. Soha nincs egy jó szava. Egy reggeli puszi, semmi.
Soha nem tudunk megbeszélni semmit.
Ő dolgozik, mégis nekem kellett kölcsönadni 40 ezret, az elmúlt 2 havi telefonszámlájára és laptop törlesztésre, mert a haveroknak dolgozik és Tőlük nem kér sokat.
Annyira egyedül érzem magamat, most volna szükségem igazán jó szóra és segítségre!
Nekem kell itthon megoldanom mindent, mert Ő hulla fáradt.
Amikor hívom a telefonját sem tudja mindig felvenni.
Az tény, hogy amit napközben keres 7-15-ig az valóban 65 ezer ft, abból nem lehet megélni.
De mit tegyek, hogy észrevegye, hogy szükségem van rá? Mertha a rezsire tudna adni úgy, hogy nekem ne kelljen hozzátegyek, akkor azt mondom, hogy jó hát tényleg dolgozik, dehogy se pénz, se Ő, se segítség, semmi. Így nem tudom tovább csinálni, nem bírom, elég és nem tudok hová fordulni. Ha anyuval akarok erről beszélni, azt mondja én akartam Tőle mégegy kisbabát.
Ami még nagyon bánt, hogy nekem egyre nehezebb kiteregetnem, de Ő nem segít, hiába könyörgök. Nem tudok Vele megbeszélni semmit. Ha rosszat mondok, azt mondja, akkor szedd össze a cuccaimat és elmegyek. De Ő mondhat csúnyát bűntetlenül, észre sem veszi.
Nem tudok Vele aludni, mert a 4 éves lányunkat közénk szoktatta. Amikor még Őt vártok Őt fogta, simogatta, Ő is várta, de ezzel a picivel kb. 3 X 2 percet foglalkozott.
Ti mit tennétek a helyembe, hogy végre észrevegye magát???
"Ti mit tennétek a helyembe, hogy végre észrevegye magát???"
Én szóba se álltam volna egy ilyen emberrel. De ha már így alakult, szakítanék. Addig amíg még nem késő.
Én azt tenném amit kért, összeszedném a cuccait és kitenném az ajtóba. Aztán megvárnám míg feleszmél, hogy tényleg elég volt... és akkor elkezdene gondolkodni, hogy tényleg el akarja-e veszíteni a feleségét és a 2 gyermekét...
Mondjuk azt azért meg kell értened, hogy ő sincs könnyű helyzetben. Valószínű nem álmai munkáját csinálja és neki se a legjobb hogy potom pénzért segít a haveroknak. De a haverok majd viszik a hírét a jó munkájának és akkor lehetnek majd neki komoly kuncsaftjai is.
Egy férfinak ez önértékelési kérdés, hogy el tudja-e tartani a családját. Nem véletlenül nem beszélget veled, hiszen tudja hogy egy csomó problémát vetnél fel neki nap mint nap, amikkel ő nem tud megbírkózni, de már lelkileg sem tudja elviselni.
Hidd el ő gyengébb, mint te.
Szóval először is azt kell eldöntened, hogy szereted-e őt. Mert ha igen, akkor ne csak magadra gondolj, hanem próbáld megérteni az ő gondjait is. Ő nem terhes, nem is volt soha és fogalma sincs róla mit jelent terhesnek lenni. Mondd el neki milyen érzések vannak benned. Ha máskor nem, akkor éjszaka.
A gyereket meg fogd meg és vidd át a másik szobába aludni, amikor elaludt.
Egy a lényeg, ne dönts a hormonjaid befolyása alatt, mert később megbánhatod.
Én is szakítanék, ha nem szeretném így. Meg tudom, hogy a vállás megviseli a gyermekeket és egy édesapánál jobban egy gyermeket nem tud szeretni egy férfi sem.
Ha összeszedném a cuccait, mert már ezt is megpróbáltam, Ő csengetett az ajtó előtt kb. fél órát várt, majd elment.
Éjszaka már nem bírtam, akartam hívni de ki volt kapcsolva. Másnap délig állítólag le volt merülve. Aztán még Ő szabott feltételt, hiába akartam vele beszélni, azt mondta, csak akkor jön vissza, ha nem beszélek semmit. De lehetséges, ha kibírtam volna előbb-utóbb Ő jelenkezett volna?
Ő álmai munkáját csinálja, autószerelő.
Úgy veszem észre, hogy a haverok sajnos sokkal fontosabbak, mint mi.
Ő gyengébb, mint én? Ezt miből gondolod? Akkor miért nem tud normálisan beszélni és viselkedni?
Az is nagyon bánt, hogy amióta kismama vagyok Ő egyre több cigarettát szív és esténként sörözik, mert Ő megérdemli és hiába kérem, hogy ne, mert azt mondja, hogy rengeteget idegeskedik a megélhetés miatt. Tegnap este már pálinka is volt az ágy mellett.
Sajnos nagyon szeretem Őt, de ez így nem mehet!
Ő állandóan haverok között mozog, nekem be kellett fejeznem az összes ismerkedésemet, mert féltékenykedett, így a játszótéren és családon kívűl nem is járok emberek között, csak ha hivatalos ügyet intézek.
Lassan sajnos már nem is tudok mosni, mert magasban van a teregetőnk és egyre nehezebb nyújtozkodnom.
Már gondoltam arra, hogy én sem jövök haza és nem is veszem fel a telefont, de akkor azt mondaná, hogy megcsalni voltam.
Sajnos nem tudok beszélni vele. Kedvesen is próbáltam már, de nincs kivel, mert ne beszéljek, Ő vagy fáradt vagy a laptoppot figyeli, mert ott is a haverok vannak éjszakánként. Többször úgy alszik el, hogy öleli a laptopját. Ő késő este vagy éjszaka laptopozik, mert valóban estig se hírét, se hamvát nem látom.
Érzelmileg zsarol, te meg hagyod magad. Mi jó van ebben a kapcsolatban, ami miatt ragaszkodsz hozzá?
És igen, azért csinálja ezeket, mert feszegette a határokat és rájött, hogy megteheti.
Szeretetreméltó tulajdonsága? Amikor egy-egy napot ráér valamelyik hétvégén, akkor elvisz oda autóval, ahová szeretnék menni és szereti a már meglévő lányát. Ennél többet már sajna tényleg nem tudok.
Régebben néha elmosogatott, szemetet levitte, többet ráért, együtt tudtunk aludni és jó volt vele a szex. Ennyi, amire még emlékszem sajnos...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!