Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy észrevegye...

Mit csináljak hogy észrevegye amit vele csinálnak?

Figyelt kérdés

Elöször is bocsi a hibákért csak még mindig nem tudok olyan jól magyarul.


7 éve költöztem ide és megismertem suliba egy lányt. Jóba lettünk és sokat voltunk együt. Ő egy másik fiuval összejött de ő csak a haverjainak mutogatja és nem is szereti. Ezt de a lány nem veszi észre mert eljátsza neki hogy szereti. Nekem tetszik és szerelmes is vagyok. Beleszólni nem akarok és rosszat se. Csak nem akarom hogy hónapokig szomoru legyen. Volt már olyan hogy szerelmes volt és a pasi csak fogadásból jött össze vele és akkor is vagy fél évig nem volt kedve senkihez. A barátaival meg ezért romlott a kapcsolatuk. Szinte csak én voltam melette. Szerintetek?

21/F


2010. szept. 28. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el, hogy látod a kapcsolatát.
2010. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vészes az írásod. Amúgy milyen nemzetiségű vagy? :)


Szerintem ha ennyire jóba vagytok akkor csak simán mond meg neki. Vagy csak célozgass. Esetleg buktasd le. Ha pedig szakítottak és jól van a lány akkor kezdd el kimutatni amit érzel :)

2010. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vietnam. Attól félek hogy ha beszélnek erről akor a pasi tagadni fogja
2010. szept. 28. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:

te honnan tudod hogy a fiu nem szereti a lányt?

meséld el a csajnak hogy honnantudod és hogy igy nincs értelme hogy járnak, ha jó barátok vagytok, akkor megkell érteni és neked fog hinni

2010. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!