Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfinak (férj, élettárs)...

A férfinak (férj, élettárs) dolga segíteni a nagytakarításban vagy nem? És mit csináljon és mit ne a nagytakarítás alatt?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy csináld meg azt, amiben segíteni akarsz vagy amire kérnek, hanem, hogy mi az, amit mondjuk a férfi csináljon és ne a feleség. Lakás, nem ház, no kert.
2011. ápr. 1. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
15%
Na megyek mert még porszívóznom kell,nehogy véletlenül a férjemnek kelljen megcsinálni mikor este hazaér!!!
2011. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
77%

Azta' mi van itt! Pedig csak egy ártatlan kérdést tett fel a kérdező.


Véleményem szerint, ha férj és feleség is jól érzi magát a bőrében - és a családjában -, akkor nincs gond a munkamegosztással. Magyarán kár ebbe kívülről beleszólni, mert nekik úgy felel meg, ahogy azt kialakították.

2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem mire ez a nagy megkülönböztetés. Annyit dolgozom, mint ő, annyit keresek mint ő, annyi szabadidőm van, mint neki. Mégis mi a francért kellene nekem takarítanom?
2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
12%
Azt nem értem, hogy ha a nők itt trécselnek a GYK-n, akkor ki fogja megfőzni az ebédet, vagy kimosni a férfi ruháját? Tegyétek magatokat hasznossá a változatosság kedvéért. Na igen, a nő egy dologra jó, de pont abban nem jó.
2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
24%

14:49


Szerintem menjél, marokmarcsa már vár rád:) Igazi nőt úgyse kapsz, de hát ez van:)

2011. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
23%

Na igen, a nő egy dologra jó, de pont abban nem jó.


Előzővel egyetértek! Ezért találták ki marokmarcsát:)))

2011. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
.
2011. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
85%

"A férfinak a feladata szerintem a lakás műszaki és egyéb barkácsolást igénylő feladatok elvégzése, a kocsi karbantartása, illetve egyéb férfiasnak mondható munkák a ház körül. "



Csak a mi kocsinkat lehet csak szervizbe javitani ?(kerékcserek pedig csak évente 2x kell évszakváltáskor)


Műszaki dolgok karbantartása? Egyéb férfias munkák?


sorold már,mert én nem tudok..

bútort vettünk 1x,meg majd veszünk 20 év múlva,de azt se egyedül rakta össze,hanem ketten..akkor csak 20 évernte van férfias munka,közben meg semmi?

érdekes

2011. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
25%

"


"Mivan nehéz elhinni hogy igazi FÉRFIAK is léteznek, nem csak a szexista férjed?"


Honnan tudod hogy szexista a férje?? Szerinted attól igazi férfi egy férfi ha sündörög a konyhában? szerintem nem!!

2011. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
85%

Én azt nem értem, hogy az a férfi, aki egyedül él mondjuk, az rohad a koszban, mert a takarítás nem férfias munka?:D Vagy hogy van ez?

Mi jelenleg még külön lakunk a párommal, és mindenki magáról gondoskodik, ez természetesen később sem fog változni, ha össze is költözünk, nem mint cseléd költözök be, hanem mint egyenrangú társ, és mivel munka után mindenkinek kijár a pihenés ugyanúgy, az otthoni kötelességek is megoszlanak. Nincs olyan "férfi munka", amit én ne tudnék megcsinálni, manapság meg a legtöbb berendezéshez már olyan szakértelem szükséges, hogy egyébként is szerelőhöz kell vinni, ergo klasszikus értelemben vett férfi vagy női munka nem létezik.

2011. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!