Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfinak (férj, élettárs)...

A férfinak (férj, élettárs) dolga segíteni a nagytakarításban vagy nem? És mit csináljon és mit ne a nagytakarítás alatt?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy csináld meg azt, amiben segíteni akarsz vagy amire kérnek, hanem, hogy mi az, amit mondjuk a férfi csináljon és ne a feleség. Lakás, nem ház, no kert.
2011. ápr. 1. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy nő otthon van, háztartásbeli-ként akkor vállalta hogy a háztartás rendben tartása lesz a munkája, ebben az esetben természetesen elvárható szerintem hogy hogy meg is csinálja ezeket a munkákat és ne testálja át a férfira. Ahol viszont mind a két fél egyformán dolgozik ott már igenis úgy dukál hogy a férfi is vállaljon magára valamennyit a háztartás körüli teendőkből. Fenntartom azt a véleményemet hogy akkor is ez a dolog a nőknek fekszik jobban ezért a legtöbb nő (beleértve engem is) maga csinálja inkább.
2011. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
83%
És én simán a kezébe nyomnám a felmosót ha otthon lenne és nem is sértődne meg rá. Szerintem undorítóak az olyan férfiak akik elvárják, hogy eltartsa őket a egy nő és még az összes házimunkát is megcsinálja mert ők férfiak.
2011. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%

Azokról akik egy vajaskenyeret nem tudnak kenni maguknak és elvárják, hogy mindenben kiszolgálják őket természetesen nincs szó ezt a típust jobb elkerülni.


Nem arról van szó hogy kiszolgálom teljes mértékben,hanem arról hogy nem takaríttatok vele.

2011. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a férfiak most élik aranykorukat!

A nőknek dolgozniuk is kell, de főzni, takarítani, gyereket nevelni is, és még a férfiak munkáját is el kell végezniük a ház körül. Legalábbis engem megáldott a sors egy olyan nővel, aki mos-főz-takarít, de mellette összerakja az étkezőasztalt, lenyírja a füvet, és még ki is fest, közben pedig hoz egy sört is nekem. Aranyélet! Nem vagyok hülye, hogy minden hétvégémet elcsesszem holmi takarítással, amikor hasznosan, élvezetesen is eltölthetem az időt.

2011. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
76%

"Szegény pasikat akik munka után hazaérve még befogja az asszony azoknak őszinte részvétem!"


Szegény nőket, akiket a munka után hazatérva a konyhába parancsolja az "ura", miközben neki minden "férfias" munkája kimerül ha havi 1x-i fűnyírásban (már ha van kert) és a félévenkénti villanykörte cserében, őszintén sajnálom!

Az olyan férfi aki képtelen tisztán tartani a környezetét, és pár ételt megfőzni, és mástól várja el az ellátást, nem féri hanem egy nagy GYEREK! Teljesen egyértelmű hogy ha a nő nem dolgozik, akkor ő viszi a háztartást (bár hozzáteszem hogy nem irigylem, hogy anyagilag kénytelen a férjétől függeni, mert ez elég nagy kiszolgálatottság neki is, és a gyereknek is). DE: ha mindkét fél ugyanúgy dolgozik, akkor mindkét félnek ugyanúgy helyt kell állni a munkahelyén, és ugyanannyi szabadidejük van, ergo KÖZÖSEN kell hogy vezessék a háztartás. Mert így igazságos. Persze mindenkinek jogában magára vállalni a házicseléd szerepet. Nem is baj, mert legalább az ilyen nők megtalálhatják egymást a soviniszta pasikkal, nekünk meg jut a normálisabbik:)

Az én párom nagyon jól főz, szeret is, szinte a hobbija, így ez az ő dolga. Takarítani ebből kifolyólag én szoktam, de ha nem érek rá, vagy megkérem, neki sem esik le a karikagyűrű az ujjáról ha fel kell porszívózni, vagy ki kell mosni. Ja és egyébként harcoló beosztásban van a különleges erőknél, tehát nem egy puhap*csű valaki...

2011. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
8%

. Nem is baj, mert legalább az ilyen nők megtalálhatják egymást a soviniszta pasikkal, nekünk meg jut a normálisabbik:)


Drágám, sokan szeretnének olyan soviniszta férjet,mint az enyém.Sokra mész a különleges erőknél dolgozó pasiddal,ha szétfolyik a konyhakövön!

2011. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
58%

14:34


Szétfolyik a konyhakövön? Te miről beszélsz ember?:D

2011. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Biztos valami nagydarab ember fakanállal a kezében,izompóló,kopasz fej...Hagyjuk már!
2011. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
58%

14:34-es ahogy az előző válaszoló nagyon kedvesen megírta, hogy ha te ilyen pocsék kapcsolatban érzed jól magad akkor sok boldogságot hozzá, mindenki úgy él ahogyan szeretne.

Ha ilyen kritikátlan választ adsz mert valaki nem ért veled eggyet akkor inkább ne adj semmilyet, nem vagy normális.

2011. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
65%

14:42


Nagydarab stimmel, izompóló stimmel, kopasznak nem teljesen kopasz, military cutban van vágva a haja:) Mivan nehéz elhinni hogy igazi FÉRFIAK is léteznek, nem csak a szexista férjed? Amúgy meg annak "drágámozzál" akivel együtt őrizted a libákat.

2011. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!