Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 11 éves lány az anyjával alszik 1 ágyban?

Figyelt kérdés

Van saját szobája, ágya, de mindig lemegy az anyjához aludni.

Engem nagyon idegesít. Van saját szobája, akkor minek megy le??


15/L


2011. márc. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Akkor fejtsd ki, miért is vagyok idegesítőbb :)

Mert ha hozzám szól valaki, nem küldöm el egyből a p*csába?

mert fel tudom venni egyedül a zoknim?

Mert tudok aludni egyedül?

Vagy talán mert zavar, hogy ennyire esetlen a húgom?

2011. márc. 15. 21:14
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vissza, csak a kérdésre válaszolok.

Szerintem nem gáz, mert én is aludtam anyuval, pedig volt külön ágyam, stb...

Nekem olyan okom volt rá, hogy apám alkesz volt keményen, és tudtam, ha én fekszem anyu mellé, akkor ő már nem, és akkor nem fog vele erőszakoskodni részegen. Anyun már láttam, hogy örült, ha odabújtam, mert akkor nyugodt volt az éjszaka.

2011. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
87%
Annyiban nem "természetes", hogy lehet, hogy valamiért fél egyedül aludni, talán zaklatottabb valami miatt. De az is lehet, hogy csak nagyon ragaszkodik az anyukájához. Persze jobb lenne, ha már önállósodna, de ha tényleg fél egyedül, akkor talán utána kellene járni, hogy miért.
2011. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
68%

Legközelebb vágd már jól szájon a kis taknyost,mi az hogy a p..-at nem nyalja ki?Hogy beszél már 11 évesen? És ehez anyukátok mit szól?

Szeintem se aludjon vele,van saját ágya,aludjon ott nyugodtan!

2011. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
75%

Velem még 22 évesen is előfordult, hogy épp nagyon letört és beteg voltam és anyukám mondta, hogy aludjak vele a nagy ágyban én meg szívesen tettem! Nem értem, mi kivetnivaló lenne ebben?


25 N

2011. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
41%
Emberek FOGJÁTOK MÁR FEL hogy itt NEM arról van szó hogy éppen beteg vagy letört a lány, hanem MINDEN ÁLDOTT NAP az anyjával alszik. Értem?
2011. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
75%

Semmi gond azzal, hogy Ő más, mint te. Azzal sincs, hogy anyuddal alszik. Egyszerűen jó érzés neki. Én is szerettem, és most mikor a kislányunk mellém bújik ugyanolyasmi jó érzés tölt el.

Nem lehetsz túl idős te sem, ha ezen problémázol. Ez nem gond. Az ha nem talpraesett, az neki lesz baja később, ne zavarjon. Az, hogy hozzád hogy szól, rossz lehet, de lehet te is hasonló vagy hozzá egyébként ? Amíg anyud hozzád is jó, figyel rád is, ne problémázz ezeken, magadat mérgeled, és ha nem szeretsz haragos lenni, akkor hagyd elmenni ezeket. De lehet érned kell még kicsit, hogy megértsd.

2011. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
93%
Nincs benne semmi nem normális. Nem egy ilyen embert ismerek, mégis egészséges, normális ember lett belőlük, normális családdal. Ha jobban kamaszodik, majd magától akar külön szobát, pár év és megoldódik a probléma. (Persze ha csak tényleg nem azért akar az anyukájával aludni, mert valamiért fél egyedül... Sajnos nagyon sokszor erről van szó... és ennek mindig oka van!)
2011. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
41%

Fogjátok már fel, hogy a kérdező nem féltékeny, hanem idegesíti, hogy a húga ilyen nyámnyila, esetlen alak. 11 évesen miért akar valaki MINDEN áldott este az anyjával aludni? A gyereket önállóságra kell nevelni, ha van külön szobája, aludjon ott. Egyszer-egyszer még rendben van, de állandóan.. Nem a nővére dolga, hogy megnevelje, vagy pátyolgassa a lelkét, ha nem akarja, hanem a szülőké. Az a sérelme meg jogos, hogy ha úgyse használja, akkor minek neki szoba?

Ha velem így beszélt volna a nálam fiatalabb húgom, akkor úgy képen törlöm, hogy a fal adja neki a másikat, pedig nem vagyok agresszív típus. De az ilyen kis, ne is haragudjatok, de főnökösködő k.öcsögöknek meg kell mutatni, ki a valódi főnök.

2011. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

21:31

Kár, hogy tök normálisan kértem, hogy segítsen. Bármikor NORMÁLISAN szólok hozzá, egyből hisztizik.

Anyával ha EGY ÁGYBAN FEKSZENEK NEM BESZÉLGETNEK. Érted? Lefekszenek, és csönd van. NEM BESZÉLGETNEK.


Különben meg már nem vagyok az a hisztis mindenbe belekötő kamasz, ez már elmúlt 1-2 éve.

De nehogy értelmezd a válaszaimat, neeem kell. Mi lenne az, luxus..?:D

2011. márc. 16. 06:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!