Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 11 éves lány az anyjával alszik 1 ágyban?

Figyelt kérdés

Van saját szobája, ágya, de mindig lemegy az anyjához aludni.

Engem nagyon idegesít. Van saját szobája, akkor minek megy le??


15/L


2011. márc. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Semmi más nem idegesít, én egy halál nyugodt ember vagyok, de ez a tehetetlensége kikészít.

Én sose voltam ilyen, annyira talpraesetlen hogy az már fáj.

2011. márc. 15. 20:55
 22/51 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem normális, még ha nagyon szeret az anyjával aludni, akkor egy hónapban egyszer talán még elfogadható...dehogy ebből nap szinten rendszer legyen az nem jó!
2011. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
89%
ugyanolyan vagy mint ő,hisztizel de minek?? miért ne aludhatna ott, képzeld én is rengeteget aludtam anyukám mellett sőt volt,hogy apukám mellett is,kb 3-4 éves korom óta nagyon rossz alvó vagyok,rengetegszer álmodom rosszat,van hogy sírva leizzadva riadok fel éjszakánként,és ha szülők mellett aludtam nem volt ilyen, most már a párommal alszom persze, de nem rég úgy alakult,hogy otthon aludtam,és anyum mellett aludtam(nem volt hely máshol), ne féltékenykedj 11 éves kislány, nem tudhatod,miért alszik ott,semmi probléma nincs ezzel 21L
2011. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
62%

Én 18 évesen is szoktam, mert így kicsit visszajön az "anyu kicsi lánya érzés"

Bár 15 évesen én is túl nagylánynsk hittem magam...

2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én kiskoromban minden éjjel alva jártam, mégse jutott eszembe, hogy odapofátlankodjak anyám mellé aludni, mikor ő se akarja.
2011. márc. 15. 20:59
 26/51 A kérdező kommentje:
Biztos 10 évesen is nagylánynak hittem magam azért, mert sose akartam az anyámmal aludni :DD
2011. márc. 15. 20:59
 27/51 anonim ***** válasza:
78%

na akkor meg viszont jó testvér módjára tessék a szárnyad alá venni, foglalkozni vele, és "tanítgatni" tőlem is csomó mindent tanult húgom, és ez tök jó dolog, hogy a nővérétől is tanulhat a hugica. Az én húgom is kis esetlen volt, de a szüleimmel egyetemben én is próbáltam neki segíteni.

Pl. mondtam, hogy ha a suliban csúfolják igen is szóljon vissza ne lássák, hogy bántja, mert nem vagyunk ott mi nem tudjuk megvédeni, saját magát kell. És hasonló dolgok, sminkelni is tőlem tanult és még sorolhatnám. Azóta 18 éves, és igazi kis belevaló csajszi. Segítsd őt, ahelyett, hogy bántod, és egy ilyen oldalon szapulod, nem szép dolog...:S

2011. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Hiába segítenék. Hozzászólok és elküld a p*csába.
2011. márc. 15. 21:00
 29/51 anonim ***** válasza:
62%
odapofátlankodni?? komolyan mondom nagyon önző vagy,ha anyukádat zavarja majd megmondja neki,és ha arra céloztál,hogy én kiskoromban "odapofátlankodtam", csak hogy tudd nem zavarta őket(21L
2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Ma pl mosogattam és megkértem, hogy segítsen (összegyűjteni a koszos tányérokat, stb-t), erre azt kaptam a fejemhez, hogy a "p*csádat ne nyaljam ki véletlenül?"...
2011. márc. 15. 21:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!