Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 11 éves lány az anyjával alszik 1 ágyban?

Figyelt kérdés

Van saját szobája, ágya, de mindig lemegy az anyjához aludni.

Engem nagyon idegesít. Van saját szobája, akkor minek megy le??


15/L


2011. márc. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Igen, tesóm.

Olyan indokot mond reggel, hogy "mert fent meleg volt". Mikor lent kb 3°C-kal melegebb van.

És igen baromira idegesít, mert minek neki fentre ágy, hogy ha úgyis MINDEN ÉJJEL lent alszik. Lehetne sokkal nagyobb szobám is, mert a mostaniban már el se férek, nekem meg jó lenne egy franciaágy. Neki meg minek az 1 személyes ha sose alszik benne..

2011. márc. 15. 20:47
 12/51 A kérdező kommentje:

Különben vannak még baromi idegesítő dolgai. Hozzászólok, és egyből elküld a fenébe. De ha én rosszat mondok rá, egyből hisztizik.

Ha valamit nem kap meg, rögtön kiakad és megint hisztizik.

A zokniját nem tudja felvenni, anya segít neki

És még sorolhatnám


Olyan idegesítő, hogy ennyire esetlen..

2011. márc. 15. 20:49
 13/51 anonim ***** válasza:
46%

egyértelműen féltékeny vagy.....

majd, ha nagyobb lesz, akkor alszik a saját ágyában.

2011. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
83%

jah, hogy neked a szoba a legnagyobb problémád.:)

Figyelj, örülj, hogy egyáltalán VAN sajátod. Sajnos sokaknak nem adatik meg, hogy saját kuckója legyen. Rengeteg gyereknek meg kell osztani a testvérével, vagy a testvéreivel a szobát, de nem panaszkodnak, mert legalább van fedél a fejük felett:) ezt azért mérlegeld:)


22L voltam

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, utálok másokkal aludni.

Én is mindent megkapok (ésszerű kereteken belül kérek dolgokat), de nekem 9 évesen nem volt szükségem érintőképernyős, sőt semmilyen telefonra.

Arra meg nem vagyok féltékeny hogy egy zoknit nem tud felvenni

2011. márc. 15. 20:50
 16/51 anonim ***** válasza:
44%
Úristen...De rosszindulatú vagy.Ha vele akar aludni akkor vele alszik és ennyi.Én sose aludtam anyummal,de a tesóm mai napig(12 éves).Nem tudom mit vered ezen magad.Ez legyen a legnagyobb gondod hogy tesódnak minek ágy meg miért alszik anyukáddal.
2011. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Tudom hogy milyen a közös szoba. Csak 2 éve van külön szobánk.
2011. márc. 15. 20:51
 18/51 anonim ***** válasza:
65%
23 évesen anya mellől mentem férjhez és????????????
2011. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
36%
akkor meg vagy tényleg féltékeny vagy, de nekem a leggyanúsabb az, hogy borzalmas kamasz vagy a legrosszabb fajtából. ezt félre ne értsd:D tipikus kamasz, mindenbe beleköt, semmi nem jó neki, és keresi, hogy mibe pentyeghet bele, csak hogy kekeckedjen...:D ez nem baj, majd kinövöd, és már csak te is nevetni fogsz rajta.:)
2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Te utálsz mással aludni.Ő nem

Neked nem kellett telefon.De telik az idő és manapság már kell nekik(én sem helyeslem de ez van).Ha nem tudja felhúzni a zokniát,az sem a te problémád,úgy hogy nem értem mi a baj...

2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!