Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális, hogy egy...

Szerinted normális, hogy egy 10 éves lány vízipipázik?

Figyelt kérdés

Az előbb tömtem egy pipát, és a szomszéd szobában van a húgom és a barátnője, mind a ketten 10 évesek.

A lány átjött a szobámba, megkérdete, hogy milyen dohány, megkóstolhatja-e, elmondta, hogy neki melyik a kedvence.. mintha profi lenne.

Aztán mondtam neki, hogy jó, csak megkóstolhatod, max 2 szívásnyi. Aztán kérdeztem tőle, hogy pipázott-e már, azt mondta, hogy rendszeresen szokott a szüleivel..

Hát én baromira kiakadtam. Ez szerintem elég durva. Oké, megkóstolhatja (én is engedtem 1-2x a húgomnak), de ne rendszeresen vízipipázzon 10 évesen.. :O


Szerinted? Oké, hogy a cigi milliószor károsabb, és mondjuk egy átlagos vízipipázó kb heti 1x töm, na de akkor is.. 10 éves a lány.. :/


16/L


2011. jún. 10. 17:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%

O.O Úristen...:|

Nem azért mondom, de a szülei nagy purdék lehetnek akkor.

Én 13 vok, de nem jutott még eszembe ez az abnormális tüdőrontás -.-"

2011. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Az sem normális, ha egy 16 éves szívja...pffff
2011. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nehéz dolog a kérdésre válaszolni?:)

Ki kérte, hogy kritizálj engem, amiért kb 3 hetente vízipipázok?:D

2011. jún. 10. 17:25
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Amit mértékkel csinál az nem káros.

Én 14 és fél voltam amikor marihuána mániás voltam, mindig kaptam és olyan jól esett mint másnak 2pohár sör

Most 19 vagyok, nem csináltam rendszert belőle nem lettem szellemileg visszamaradott sőt már próbálgattam tablettákat is, semmivel nem lettem kevesebb ember a többinél


Nekem nagyon erős az akaraterőm, ha vmi elém kerül és tudom hogy jó de nem kívánom, akkor hozzá se nyúlok

A vizipipa meg semmi, csak sok a füstje


Ha már tudja az a kislány hogy kell használni és szereti is, akkor nem kell megvonni tőle. Máskor is megkínálhatod, minél többet tapasztal az ember később bővebb ismerete lesz róla

19/F

2011. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem adok neki többet egy kóstolásnál..
2011. jún. 10. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Normális-e? Manapság?? Már nem merem azt mondani, hogy nem... O.o

De még emésztem az olvasottakat egy ideig.

2011. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én még soha nem vizipipáztam 19éves vagyok ;) xĐĐ ciki? xd szerintem nem
2011. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális..10 éves gyereknek nem való!
2011. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Nagyon nem.
2011. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
azért azt elmondom hogy egy vízipipa 20szál cigaretta elszívásának felel meg (szakorvos mondta)
2011. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!