Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 11 éves lány az anyjával alszik 1 ágyban?

Figyelt kérdés

Van saját szobája, ágya, de mindig lemegy az anyjához aludni.

Engem nagyon idegesít. Van saját szobája, akkor minek megy le??


15/L


2011. márc. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%
A tesóm 12 éves és még mindíg anyuval alszik,mivel apu külföldön dolgozik.Ez nem tudom miért zavar.Ha neki ott jó aludni ott alszik.Majd ha nagyobb lesz tuti nem fog az anyjával aludni.
2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

én 16 éves vagyok és éppen most készülök anya mellé menni aludni.

apa külföldön kamionozik, ritkán van itthon.

én padlástéren lakok, kicsit el vagyok határolódva a többiektől és nagyon szeretek lemenni anyához.

mert együtt tvzünk, beszélgetünk és utána alszunk.

nekem azért jó, mert nem érzem annyira magányosnak magamat.

nyilván ez nem rendszeres, de elő szokott fordulni.

2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne gond,legalább erős a kapcsolatuk.Szerinte te írigy vagy,hogy veled nem foglalkozik nem?Velem a 11 éves fiam alszik és nincs gond.:)
2011. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
70%

mi közöd hozzá?


11 éves kisgyerek, simán megteheti, miért fáj neked?

2011. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Oké, lent tévéznek egész este. De együtt aludni miért kell?

Feljönnek, anya ad neki jó éjt puszit, kb 2 órával később (amikor anya már alszik) lemegy és odafekszik.

2011. márc. 15. 20:44
 6/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy, valahogy 11 évesen nem akartam már az anyámmal aludni.
2011. márc. 15. 20:44
 7/51 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kissé fura, ha ez mindennap így van. Mondjuk azzal semmi gond, ha esetenként ez van, de én nem szoktatnám így magam mellé a gyerekem, nekem ez bizarr. De különben én 24 évesen több barátnőmmel is aludtam már egy ágyban, és nem zavaró a dolog, meg nyaraláskor anyukámmal is, de nem tudom, azért szerintem kell az embernek ennyi személyes tér, hogy ez ne minden éjjel legyen így.
2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
63%
Jaj és akkor mi van?Ha ennyire zavar aludj vele te is.
2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
81%

én is bebújtam anya mellé néha ilyen idős koromban. Borzalmas anyás voltam, és féltem is egyedül sokáig egy b.uzi film miatt. A Szörnyecskék miatt:D visszagondolva már én is nevetek, de bátyámmal néztük közben vendégek voltak nálunk. Aztán mondom jajj de édes kis szőrmók, de mikor átváltoztak akkorát sikítottam, hogy az egész vendégsereg berohant a szobába, hogy mi bajom. Nagyon mély nyomot hagyott bennem, kb 2éve mertem megnézni a filmet. ezt csak azért írtam le, mert nem tudhatod miért bújik be anyukája mellé.:) Amúgy kiről van szó? tesódról?


22L

2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
50%
ja látom már kiről van szó
2011. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!