Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 11 éves lány az anyjával alszik 1 ágyban?

Figyelt kérdés

Van saját szobája, ágya, de mindig lemegy az anyjához aludni.

Engem nagyon idegesít. Van saját szobája, akkor minek megy le??


15/L


2011. márc. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Anyám nem akarja, hogy ott aludjon. De mivel ha nem-et mondana a húgom hisztizni, neki meg "nincs ehhez idegrendszere már".
2011. márc. 15. 21:02
 32/51 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem egészséges hogy egy ennyi idős gyerek az anyjával aludjon. Az meg hogy a zokniját se húzza fel, már tényleg durva... Én megértem a kérdezőt, ha a testvére ilyen önnálótlan, és láthatóan a szülők ez ellen az égvilágon semmit nem tesznek, az a későbbiekben még ennél sokkal nagyobb problémákhoz is vezethet. Egy gyereket önállóságra kell nevelni. Ha tényleg bármit elérhet hisztivel, és ennyire egészségtelen módon függ még mindig a szüleitől, abból később olyan problémák adódhatnak nagy valószínűséggel, ami már sokszorosan is érintheti a kérdezőt.


22/L

2011. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
36%

Ha neked csak egy vélemény elfogadható, írd már oda, hogy csak azt a választ kéred...

És igen, 11 évesen én sem aludtam anyummal annyit, mint így, 18 évesen, de remélem, sosem lesz nagyobb gondod az életben, minthogy hol alszik a tesód...

2011. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Hallelujah, végre valaki megértette a kérdésem lényegét..
2011. márc. 15. 21:05
 35/51 anonim ***** válasza:
48%
jól van hisztis a húgod,de te is az vagy,ne itt panaszkodj,hanem beszélj az anyáddal,nem az a probléma hogy ott alszik,nem értem miért lenne probléma nem láthat senki a lelkivilágába, viszont az hogy nem veszi fel a zoknit meg hisztizik,de nem irigylem az anyukát van két hisztis gyereke, rá férne mindkettőtökre a nevelés
2011. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Most azért mert ez a téma kiakaszt, ezért vagyok hisztis. Aha, értem. Igazad van. :D
2011. márc. 15. 21:10
 37/51 anonim ***** válasza:
35%

Mé kivel aludjon? Egy pasival?


Ha ilyen irigy vagy akkor mért nem mész te is anyudhoz?

2011. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Talán egyedül?

Hányszor mondjam, hogy nem vagyok féltékeny? Soha a büdös életbe nem akartam az anyámmal aludni, akkor most miért lennék féltékeny?

Gondolkozz már ember..

2011. márc. 15. 21:12
 39/51 A kérdező kommentje:

Vagyis irigy, bocs.

Annyi hülyeséget tudtok ide írni, te jó ég..

2011. márc. 15. 21:13
 40/51 anonim ***** válasza:
36%

Tudod, mit? Igen, rettenetesen idegesítő, amikor egy 11 éves lány az anyja mellett alszik. Mert ezt akartad hallani.

De te sokkal idegesítőbb vagy. Ja, nem ezt vártad? Bocs.

2011. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!