Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Aki házasságban...

Őszintén! Aki házasságban vagy tartós kapcsolatban él az megkereste már az exét/ exeit valaha a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy megjelölte- e, hanem csak úgy kíváncsiságból beírtátok e a keresőbe a nevét?

Én úgy ézzem, hogy ez teljesen normális emberi kíváncsiság, de a férjem szerint nem. Egyszer rákérdezett és én bevallottam, mert nem találtam ebben semmi kivetni valót, de azóta megőrít a féltékenykedésével. Pedig mondtam, hogy nem akartam felvenni vele a kapcsolatot, csak poénból meg akartam keresni. Ráadásul nem is találtam meg.


2011. márc. 4. 08:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
hozzád képest én fiatal vagyok 22f de nekem egyik exem most kb legjobb barátom neki is van pasija nekem is barátnőm akit nagoyn szeretek is ettől függetlenül szoktam ezzel az exel találkozni dumálni meghát mindent tudunk egymásrol...alapvetően joban vagyok mind1ikkel mm exekkel de nem különösebben foglalkoztatnak untomban meg szoktam néha nézni őket de csak h eltöltsem az időt... ugyanugy nézem meg őket mint bármelyik másik ismerősömet.barátnőm is megteszi ugyanezt féltékeny is vagyok rá de csak ilyen poén szinten. most velem van akkor élvezzük ezt velük is biztos élvezte amig tartott mert énis élveztem a régi barátnőim és ezen azse változtat h most mást szeretek
2011. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!