Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Aki házasságban...

Őszintén! Aki házasságban vagy tartós kapcsolatban él az megkereste már az exét/ exeit valaha a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy megjelölte- e, hanem csak úgy kíváncsiságból beírtátok e a keresőbe a nevét?

Én úgy ézzem, hogy ez teljesen normális emberi kíváncsiság, de a férjem szerint nem. Egyszer rákérdezett és én bevallottam, mert nem találtam ebben semmi kivetni valót, de azóta megőrít a féltékenykedésével. Pedig mondtam, hogy nem akartam felvenni vele a kapcsolatot, csak poénból meg akartam keresni. Ráadásul nem is találtam meg.


2011. márc. 4. 08:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Néztem régebb, igen. A csaj sokszor bekavart nálunk. Párszor megnéztem, de csak hogy megkommentáljam...már évek óta nem néztem, csak az elején...
2011. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 5 éves kapcsolatom és igen, eközben megkerestem exeket és be is jelöltem őket. Kb. annyi célom volt vele, mint bejelölni egy régi iskolatársat. Semmi.

29/L

2011. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

09:14-es vagyok!


Nálunk nincsenek ilyen problémák, mert ő se tartja egyikkel se a kapcsolatot, nem is érdekli, hogy mi van velük. De egyikünk sincs semelyik közösségi oldalon, mert mind2őnket zaklattak az exek. Egy exel "tartja", de azis azért mert pénzzel tartozik a Páromnak, és bírósági utón havonta utal, és van amikor nem a megállapodott, időben utalja, de ez ritka akkor ír neki egy mailt. Hogy valamit elfelejtett. De ez évente 1x kb. De jövőre odakell adnia az összes maradék pénzt és akkor már ennyi se lesz.

Mi valahogy nagyon ritkán veszekszünk. Ami veszekedés tárgya lehetne azokat kiiktatjuk az életünkből (nem exekre gondolok).

2011. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fenn vannak az exeim iwiwen mint ismerőseim. Néha rájuk nézek milyen új képek vannak, stb. De ettől még nem vágyom rájuk... :S Csak érdekel mi van az ismerőseimmel a nem exeimet (tehát sima barátaimat) is szoktam nézegetni nem hiszem hogy a férjemet ez zavarná. Nem akarok velük találkozni, sőt beszélni sem csak néha unatkozom és akkor iwiw fotókat nézegetek :D
2011. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Nem nézegetem őket,és igenis rosszul esne ha a párom nézegetné az exeit.

Szerintem ez a barátság dolog hülyeség, én nem barátkozok olyannal akivel régen keféltem. Minek?

Ami volt elmúlt, nem kell bolygatni, és ez a legyünk barátok dolog...nevetséges.

Nem kell ellenségeskedni, de nem kell tartani a kapcsolatot.

2011. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot tartani én sem akarok.
2011. márc. 4. 09:41
 27/41 anonim ***** válasza:
Igen... :)
2011. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a rengeteg őszinte választ!
2011. márc. 4. 09:45
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Mióta komoly kapcsolatban élek(azóta meg is házasodtunk), azóta töröltem a regisztrációmat minden ilyen helyről.Időm sincs rá, meg nem is érdekel család mellett.
2011. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nem keresek rá az exekre, mert már nem érdekelnek egyáltalán, semmi kötődésem nincs feléjük.
2011. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!